• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fileto Döner

Adres :

Kooperatifler Mahallesi Kurt İsmail Paşa 1. Sokak Yansur Bey Apt. No: 29 Diyarbakır Diyarbakır » Yenişehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakan Koç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (501) 180 80 80

Whatsapp 2:

0 (501) 180 80 80

Fileto Döner olarak, Diyarbakır Yenişehir’de hizmet veren firmamız, yüksek kalite ve cazip fiyatı tek adreste birleştiriyor. Müşteri memnuniyeti ve yüksek kalite odaklı ilkemizle siz saygıdeğer ve kıymetli müşterilerimizi hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Alanında önder konumda olan firmamız, sizlerden aldığı güçle her gün kendini daha iyiye taşıyarak sizlere daha güzel hizmet vermeye devam ediyor. Müşterilerimizi güler yüzlü hizmet vermeye çalışıyor ve lokantamızdan mutlu bir şekilde ayrılmanız için gereken her şeyi yapıyoruz.

Yaprak et döner seçeneklerimiz ve zengin içecek içeriği yelpazemizle sizlerin hizmetinde olan Fileto Döner, alanında yetkin ve tecrübeli aşçıları ve azimli ve genç garson kadrosu ile dikkat çekiyor. Lezzet ve kalite anlayışı ile isminden bolca söz ettiren firmamız, sizlerin daha yüksek kalite hizmeti daha ucuza almanızı kendisine gaye edinmiş tecrübeli mutfak ekibini bünyesinde bulundurmaktadır. Her geçen gün kendini geliştirmeye devam eden şirketimiz, çeşitli sosyal medya hesapları üzerinden de sizlerin yorumlarına kulak vermekte ve her geçen gün hizmet kalite standartlarını daha da yukarılara çekmeye devam etmektedir.

Çeşitli illerden ve farklı ülkelerden de gelen misafirlerimizi de ağırlamaktan onur duymaktayız. Yaprak et döner dürüm seçeneğimizle, siz müşterilerimize ikonik lezzetler sunmaya devam ediyoruz. Diyarbakır Yenişehir’de sessiz ve huzurlu ortamıyla da dikkat çeken lokantamız içerisinde aynı zamanda aile salonumuz da bulunmaktadır. Diyarbakır Yenişehir Restaurant şubemizle siz lezzet avcılarının hizmetinizde olmaktan gurur duyuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR