• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Filinta Gurme

Adres :

Bağlarbaşı Mah Feyzullah Cad Fulya Sok No: 1/a Maltepe/istanbultürkiye İstanbul » Maltepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ebubekir Kızılkaya

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

filintagurme@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 486 87 64

Beslenmek en temel gereksinimdir. Fakat her beslenme, insan sağlığına uygun değildir. Doğal, organik ürünlerle beslenilmediği taktirde dikkatsiz beslenme pek çok rahatsızlığa davetiye çıkarır. En azından vücudun direncini gerekli seviyede tutmayarak rahatsızlıklara engel olamaz. Günümüzde hazır gıda ve hazır üretimin yaygınlığı doğal gıdaya ulaşmayı oldukça zorlaştırmaktadır. Fakat arayanlar ve isteyenler için imkânsız değil. İstanbul Maltepe’de faaliyet gösteren Filinta Gurme işletmemiz ile bizler tamamen doğal, sağlıklı, organik ürünleri her gün taptaze halleriyle siz değerli müşterilerimizin beğenisine açıyoruz. Manav ve şarküteri reyonumuzla bir evde, işletmede ihtiyaç duyabileceğiniz bütün ürünleri sizler için hazırlıyor, sağlıklı beslenmeniz için yardımcı oluyoruz.

İstanbul alışveriş sektöründe uzun yıllar önce farklı bir işletme olma gayesiyle yola çıktık. En kısa sürede başarılı adımlar atarak ve kaliteli hizmet vererek ilgi görmeyi başardık. Bölgemizin en çok tercih edilen alışveriş noktalarından birisi haline geldik. Fakat hiçbir zaman başarılarımızın istediğimiz noktaya geldiğini düşünmedik. Hep daha iyisi, hep daha kalitelisi için çabalıyor, daha geniş kitleleri sağlıklı gıda ürünleriyle tanıştırmaya çalışıyoruz.

Filinta Gurme olarak yenilikçi ve kaliteli bir hizmeti ilke edindik. Bu doğrultuda sürekli ürün grubumuzu ve hizmetlerimizi genişletiyoruz. Daha fazla kişinin ihtiyaçlarına çözüm olmak adına her damak zevkine uygun ürünleri reyonlarımıza taşıyoruz. Aynı zamanda evlere meyve sebze, kahvaltılık ürünler siparişi de kabul ediyor, bütün ürünlerimizi kapınıza kadar getiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR