• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Firuze Et Balık

Adres :

Meydan Mah. Cengiz Topel Cad. Sahil Apt. No: 109 Hatay » İskenderun

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kutsal Yurdakul

E-Posta Adresi :

-

İskenderun’da yer alan Firuze Et Balık isimli işletmemiz birmilyonnokta.com üyelerinden biridir. Firmamız Hatay restaurant sektöründe yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı haline gelmiş olan işletmeler arasındaki yerini korumaktadır. Farklı lezzetlere ev sahipliği yapan işletmemiz, geleneksel Türk lezzetlerine modern dokunuşlar yaparak sunmaktadır.

Firuze Et Balık olarak her zevke hitap edebilecek geniş bir menüye sahibiz. Siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz lezzetler arasında kebap ve et çeşitleri, zeytinyağlılar, meze çeşitler ve aklınıza gelebilecek pek çok ürün yer almaktadır. Tüm ürünlerimizi birinci sınıf kalitede malzemeler kullanarak hazırlamaktayız. Üretim kısmında görev alan tüm şeflerimiz deneyimli ve eğitimli kişilerden oluşmaktadır.

İşletmemiz dinamik çalışma yapısını, kaliteden ödün vermeyen çalışma yöntemleri sayesinde korumaktadır. Ekibimiz, müşterilerimize kaliteli ve hoş bir ortam oluşturmak için gereken tüm çalışmaları yaparak benzersiz bir hizmet anlayışını benimsemektedir. Sizler de İskenderun’da güvenle tercih edebileceğiniz, kaliteli ürünler sunan bir restaurant arayışında iseniz doğru adrestesiniz.

Firmamız steril ve hijyenik ortamlarda üretim ve servis yapmanın önemini her fırsatta vurgulamaktadır. Bu anlayış doğrultusunda yetiştirdiğimiz elemanlarımız ve yönetim kadromuz ile kusursuz süreçler oluşturmaya ara vermeden devam ediyoruz. Siz değerli müşterilerimizin bizden aldıkları hizmetten memnuniyet duyması firmamız için oldukça değerlidir. Bu memnuniyeti sağlamak adına gereken tüm hizmetleri sunuyoruz. Sizler de Hatay’da gönül rahatlığı ile yemek yiyebileceğiniz bir mekan arıyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR