• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fitto Diyet & Andulasyon & Reformer

Adres :

Turan Mahallesi 126. Cadde No.6 Tokoğlu Apartmanı ( Asya İnşaat ) Daire 1 Isparta » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Diyetisyen Ali Onur Duran

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

dytonurduran@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 640 32 07

Sağlıklı yaşamanın giderek önem kazandığı ve insanların daha da bilinçlendiği bu dönemde bizler Fitto Beslenme ve Danışmanlık Merkezi olarak sizlere bu konuda hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Siz değerli müşterilerimize alanında uzman, tecrübe sahibi danışman hocalarımızla aradığınız hizmeti sağlıyoruz. Halen daha A Milli Erkek Basketbol Takımında diyetisyenlik yapan ve aynı zamanda bizimle çalışan ve danışmanlık hizmeti veren hocamız ile beraber sizleri profesyonel hizmet ile buluşturuyoruz.

İçinde bulunduğunuz koşullara göre kişiye özel danışmanlık hizmeti veriyoruz. Sporculara, kronik hastalara, gebe veya emziren annelere, yoğun bir şekilde çalışan danışanlarımıza, içinde bulundukları koşulları göz önünde bulundurarak özel beslenme modelleri ve terapi sistemleri geliştiriyoruz. İçinde bulunduğunuz şartlara göre size en uygun danışmalığı sağlamak için birçok seçenek sunuyoruz. Her türlü gelişmeyi ve yeniliği yakından takip ediyoruz ve sizleri modern tekniklerle buluşturmak için her zaman daha çok çalışıyoruz.

Hizmet sektörü içinde yer aldığımızdan dolayı ve önceliğimiz insan olduğu için danışmanlığımız süresince titizlikle çalışıyoruz ve içinde bulunduğunuz süreci en iyi şekilde geçirmeniz için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Alanında uzman, kendini yetiştirmiş çalışma arkadaşlarımız sayesinde en üst düzeyde verim alabileceğiniz ve memnuniyetinizi daima üst seviyede tutacak yeni tekniklerle sizlere bu alanda birçok seçenek sunmak için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Isparta danışmalık ve diyet sektörünün öncü isimlerinden biri olan firmamızı tercih ettiğiniz pişman olmayacaksınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR