• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fizyodeha Sağlıklı Yaşam & Egzersiz Merkezi

Adres :

Menderes Mah. Trabzon Cad. Menefoğlu Apt. No: 59/2 Kahramanmaraş » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fzt. Hasan Okumuş

E-Posta Adresi :

okumus757@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 508 92 99

Kahramanmaraş sağlık sektörünün önde gelen ve en çok tercih edilen isimlerinden biri olan Fizyodeha Sağlıklı Yaşam & Egzersiz Merkezi ailesi olarak siz değerli müşterilerimize en iyi sağlık hizmetlerini sunmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. Sağlık alanında gerekli eğitimleri almış, alanında uzman ve deneyimli kadromuzla beraber sizler için en iyi sağlık hizmetlerini sunuyoruz.

Profesyonel hizmet anlayışı ile çıktığımız bu yolda güler yüzlü çalışanlarımızla beraber sizler için gerekli tüm hizmetleri sağlıyoruz. Sizler için en güncel ve en modern sağlık hizmetlerini sağlayabilmek adına gerekli tüm imkânları kullanıyor ve kendimizi daima yenileyerek sizlere güvenilir bir sağlık hizmetinin kapılarını açıyoruz.

En yeni cihazlarla gerekli sorunları tespit edip bunun doğrultusunda bir tedavi yöntemi belirleyip bunun neticesinde tüm imkânlarımızı sizin için kullanıyoruz. Genç ve dinamik kadromuz ile sağlık sektöründe gelişmeleri yakından takip ediyor ve bunları en kısa süre içerisinde bünyemize katıyoruz. Sağlığınız sizler kadar bizim içinde çok önemli bu nedenle ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri en iyi şekilde sizlere sunabilmek adına gerekli tüm özeni gösteriyoruz.

Bu zamana kadar ki başarılarımızla da sizlerin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği bir adres olarak sizlere hizmet veriyoruz. Sağlığınızı korumak adına için sizler için uygun fiyat politikasıyla hareket ediyor ve sizlere en iyi hizmetleri en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Bizlere iletişim adreslerimizden ulaşarak detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR