• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fizyofit Fizyoterapi & Sağlıklı Yaşam Merkezi

Adres :

Ahi Evran Mahallesi M Ali Yapıcı Bulvarı No: 23/24 Kırşehir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Berkan Gökergan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 894 16 40

Whatsapp 2:

0 (544) 304 85 76

Kırşehir merkezde hizmet veren Fizyofit Fizyoterapi & Sağlıklı Yaşam Merkezi, birmilyonnokta.com üyesidir. Vücutta ağrı oluşmaya başlayınca yaşam kalitesi de düşmeye başlar. Günlük aktiviteleri yerine getirmek zor hale gelir. Bu yüzden ağrıya neden olan sebeplerin araştırılması ve uygun tedavi yöntemlerinin bulunması kişi için artık en önemli gerekliliktir. Sağlık merkezimizde vücutlarında çeşitli ağrı şikayeti ile gelen hastalarımıza bazı uygulamalar yaparak onları sağlıklarına kavuşturmayı amaçlıyoruz.

Kırşehir sağlık sektöründe uzun bir süredir vücudunun çeşitli bölgelerinde lokal ağrıları olan hasta kişilere önce ücretsiz ön değerlendirme yapıyoruz. Daha sonra ağrıya neden olan sebepleri belirleyerek ve uygun tedavi yöntemlerini seçerek tedaviye başlıyoruz. Bazı hastalarda geçmeyen ağrılar için manuel terapi yöntemini uyguluyoruz.

Cubital tunnel sendromu yani ikinci derece kas yırtığı teşhisi koyduğumuz bir hastayı altı seans uyguladığımız terapiyle sağlığına kavuşturabiliyoruz. Yine bel fıtığına bağlı bacağına vuran ağrı şikayetiyle gelen hastalarımızı uyguladığımız terapi seanslarıyla iyileştirebiliyoruz. Merkezimizde boyun fıtığı ağrısıyla gelen hastalar, beş seans uygulanan tedavi sonrasında sağlıklarına kavuşabilmektedirler.

Her insan bizim için önemlidir, bu yüzden hastalarımızın haklarına saygı gösteriyoruz. Hastanın durumuna özel bir takvim düzenleyerek onun için uygun zamanı belirleyip tedaviye başlıyoruz. Hastalarımızı hijyene sahip temiz bir ortamda tedavi ediyoruz. En son teknolojileri ve bilimsel gelişmeleri takip ederek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gelecekte de değişen dünyadaki yenilikleri yakından izleyerek tedavi yöntemlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR