• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fizyoığdır Gtos Ağrısız Yaşam Ve Fizyoterapi Danışmanlık Merkezi

Adres :

Bağlar Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. No: 56/b Iğdır » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fizyoterapist Özge Yolcu

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 419 32 52

Iğdır merkezde birmilyonnokta.com üyesi olarak çalışmalarına devam eden Fizyoığdır Gtos Ağrısız Yaşam ve Fizyoterapi Danışmanlık Merkezi daha konforlu bir yaşam sürmek isteyenlerin değişmez adresidir. Sağlık her şeyin başıdır; fakat çoğu kez farklı gerekçelerle sağlık sorunları oluşur. Bir taraftan sağlığımızı kaybetmeden çeşitli önlemler almamız gerekirken diğer taraftan herhangi bir sağlık sorununda doğru tedaviyi bulmak gerekmektedir.

Iğdır sağlık sektörünün öncü kuruşlarından birisi olarak bizler bölgemize benzersiz uygulamalar kazandırıyoruz. Alanında eğitimli, sertifikalı, deneyim sahibi, işini severek yapan ve kendini sürekli geliştiren bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekibimizle birlikte bütün hastalarımıza özel tedaviler geliştiriyor, en modern uygulamaları kişiye göre uyarlıyor ve tam da istenen neticelere en kısa sürede ulaşmayı hedefliyoruz.

Çeşitli uygulamalarla rahatsızlıklarınızdan kurtulmanıza yardımcı olduğumuz gibi kalıcı çözümler elde etmeye odaklanıyoruz. Bunun için fizyoterapi alanında bilimsel çalışmaları, gelişmeleri yakından takip ediyoruz. En modern tedavi yöntemleri kullanıyoruz. En modern ekipmanlara sahip, dünya standartlarında hizmet veren bir merkez oluşturmuş bulunuyoruz. Böylece birçok rahatsızlığınızı bilimsel yöntemlerle ortadan kaldırmayı başarıyor, kalıcı çözümlerle daha zinde, daha hareketli ve konforlu bir yaşam sürmenize aracı oluyoruz.

Fizyoığdır Gtos Ağrısız Yaşam ve Fizyoterapi Danışmanlık Merkezi olarak çok geniş bir hizmet yelpazesine sahibiz. Sinir sıkışması tedavisi, boyun fıtığı tedavisi, manuel terapi merkezi, gtos terapi merkezi, bel ağrısı tedavisi, hamile pilates salonu, anne bebek aktivite merkezi ve dahası ile hizmet veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR