• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fizyolife Fizik Tedavi ve Danışmanlık Merkezi

Adres :

Atatürk Mah. Fatih Bulvarı No: 78-b ( Tayfur Market Yanı ) Manisa » Gördes

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burhan Çakıroğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (531) 255 50 96

Manisa sağlık sektöründe hizmet veren, işini profesyonel ekip ve yöntemlerle titizlikle yapan Fizyolife Fizik Tedavi ve Danışmanlık Merkezi birmilyonnokta.com sitesinin üyesidir. Günümüzde bilimsel tıbbın yanında profesyonel ekipler tarafından yapılan sağlıksal sıkıntılara çözüm sunan fizyoterapi tedavisi, gün geçtikçe insanlar tarafından tercih edilen bir tedavi yöntemi haline gelmiştir.

Hasatlıkların çoğalmasıyla birlikte kullanılan ilaç sayısı da gün geçtikçe artmıştır. İnsanlar hastalıklarının tedavisi için birden fazla ilaç kullanır hale gelmiştir. Bu durum öyle bir hal almış ki insanlar, en küçük bir ağrı ve sızı da bile çözümü hemen ilaç kullanmakta arıyorlar. Elbette ki ilaçlar hastalıklara şifa olur ancak kabul görülmüş bir başka gerçek vardır ki ilaçlar, iyileştirdiği kadar insan vücudunda ciddi tahriplere de sebep olmaktadır. Bizler, sağlıksal sıkıntılarınıza en iyi çözümü ilaçlarla değil, merkezimizde uyguladığımız kesin ve olumlu sonuçlar adlığımız fiziksel yöntemlerle yapmaktayız.

Bizler, günlük yaşam içinde karşılaştığınız; bel fıtığı, botun fıtığı, sırt ağrıları, menüsküs diz ağrıları ve daha birçok sağlıksal sıkıntınıza fiziksel hareketlerle kesin ve olumlu sonuçlar sunuyoruz. Bununla birlikte insan sağılığı için önemli sonuçlar elde eden hacamat tedavisini de alanında kendini geliştirmiş fizyoterapistlerimiz tarafından uygulanmaktadır. Hacamat yaptırmak özveri ve beceri ister, fizyoterapistlerimiz büyük bir titizlik içeren kupa tedavisi ile bunu yapmaktadır. Bizler, sizlere en iyi sağlığı, en iyi yöntemlerle sunmak için buradayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR