• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fizyoliva Fizyoterapi Danışmanlık ve Sağlıklı Yaşam Merkezi

Adres :

Tahılpazarı Mah. Adnan Menderes Bulvarı Kent İş Merkezi No : 11 Kat 3 Daire 13 ( Markantalya Karşısı Ing Bank Üzeri ) Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fzt. Gizem Akpirinç - Fzt. Hasan Akpirinç

E-Posta Adresi :

bekmurzagizem@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 443 71 82

Whatsapp 2:

0 (537) 218 33 19

Whatsapp 3:

0 (553) 932 71 82

Günümüzün en sık rastlanan hastalıklarından olan ortopedik rahatsızlıkların tedavisi amacıyla hizmet veren Fizyoliva Fizyoterapi Danışmanlık ve Sağlıklı Yaşam Merkezi birmilyonnokta.com un üyesidir. Antalya sağlık sektörü ilerleyen teknolojiyle birlikte gelişmektedir. Sektördeki büyük firmalar arasında yer alan firmamız da tüm teknolojik gelişmeleri, yenilikleri takip etmekte ve merkezimizde uygulamaktadır. Konu sağlık olduğundan firmamız tüm müşterilerimize en iyi hizmeti verme gayretindedir. Yıllardır bu alanda başarılı çalışmalar ve sonuçlar elde etmiş olan firmamızın temel prensibi sağlıklı için en kaliteli hizmeti sunmaktır.

Ortopedik hastalıkların başında bel ve boyun fıtığı gelmektedir. Hareket yetersizliği, duruş bozukluğu ve genetiğe bağlı olarak ortaya çıkan bu rahatsızlıklar operasyona gerek kalmadan da en uygun fizik tedavi yöntemleri ile atlatılabilmektedir. Merkezimizde fıtık rahatsızlığı olan müşterilerimize, müşteriye özel tedavi yöntemleri uygulanmaktadır. Bunlar; ısıya dayalı tedaviler, çeşitli egzersizler, termoterapi ve hidroterapi gibi yöntemlerdir. Tedaviler birkaç seans gibi kısa zamanda da tamamlanabilir, aylarca da sürebilir. Bu tamamen hastanın gelişimine bağlı olarak değişmektedir. Bu hizmetlerin yanında omuz, sırt, diz, kalça ağrıları için, migren ve felç için de değişik tedaviler uygulanmaktadır.

Firmamız çalışanları ilgili okulları okumuş, eğitimlerini tamamlamış, deneyimli fizyoterapistlerdir. Merkezimizi ziyaret ederek ücretsiz deneme seansı alabilir, whatsapp numaralarımızdan bilgi alabilirsiniz. En İyi hizmeti tam donanımlı merkezimizden almak isteyen tüm müşterimize destek olmak için tüm gayretimizle çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR