• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fizyolive Bitlis

Adres :

Hüsrev Paşa Mahallesi 1226. Sokak Zümrüt Evler Sitesi 4 Çam Apartmanı B Blok No .18 Bitlis » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Rabia Polat - Muhammet İlarslan

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (506) 712 45 38

Whatsapp 2:

0 (534) 973 62 63

Sağlık sektöründe hizmet vermekte olan Fizyolive Bitlis isimli güvenilir firmamız da birmilyonnokta.com üyesi oldu. Sağlık hepimiz için son derece önemlidir ve ertelenemez bir gerçekliktir. Sağlığımıza dikkat ederek daha kaliteli bir ömür yaşayabilir ve yaşadığımız hayata renk katabiliriz. Ancak sağlığımızı kaybettiğimiz takdirde bizler için hiçbir şeyin önemi kalmaz. Sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermekte olan firmalardan hizmet almak ta sağlığımıza dikkat etmemiz için gereken noktalar arasında yer almaktadır.

Bitlis sağlık, bu sektörün en kaliteli hizmetini sunarak müşteri memnuniyetini oluşturmayı başarmıştır. Sağlık alanında büyük hizmetler vererek adından sıkça söz ettiren firmamız, fizik tedavi merkezi olarak hizmet vermektedir. Bel ağrılarınızın, diz ağrılarınızın, boyun ağrılarınızın ve daha birçok ağrınızın tedavisinde büyük rolü olan firmamız, pilates salonu olarak ta hizmet vermektedir. Bir ok ağrınızdan kolayca kurtulabileceğiniz gibi birçok sporu da bizler ile yaparak sağlığınız için aktif bir adım atmış olacaksınız.

Kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti ile firmamız, sizlerin sağlığı için canla başla çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetine ve sağlığına büyük önem vermekte olan firmamız, her gün düzenli olarak mekân temizliği yapmaktadır. Bunun yanı sıra mekânı havalandırarak ferah bir ortamda sağlık hizmeti veren firmamız, müşterisinden tam not almayı başarmıştır. Kaliteli ve güvenilir hizmet veren firmamıza iletişim numarası üzerinden arayarak ulaşabilirsiniz. Randevu sistemi ile çalışmakta olan firmamızı arayarak dilediğiniz zamana randevu oluşturabilir ve gelip hizmet alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR