• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fizyopelvik Kadın Sağlığı Danışmanlık Merkezi

Adres :

15 Temmuz Mahallesi 147. Sokak No: 9 Zemin Kat 1 Nevşehir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fzt. İkranur Sayın

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ikrsyn50@gmail.com

Fizyopelvik Kadın Sağlığı Danışmanlık Merkezi birmilyonnokta.com üyesidir. Kadın sağlığı merkezi olarak sağlık sorunlarınıza kalıcı çözümler sunarak daha sağlıklı bir hayat yaşamanıza katkı sağlıyoruz. Yaşam kalitenizi yükselten hizmetlerimizle sizlerin yanındayız. Sizlerin talep ve beklentilerine uygun bir şekilde sağlığınız için en iyi desteği sağlıyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz sağlık sektöründe önemli bir hizmeti yerine getiriyoruz. Gündelik yaşamınızı güçleştiren sağlık sorunlarınıza kalıcı çözümler için hizmetinizdeyiz.

Nevşehir medikal ve tıbbi cihaz olarak sizlere her türlü teknik donanıma sahip, hijyenik bir ortamda fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerini uzman desteğiyle sağlıyoruz. Uzman kadın fizyoterapisti tarafından sizlere profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Kadınlar için birebir danışmanlık hizmetleri ve tedavi desteği ile önemli bir boşluğu doldurmaktayız. İdrar kaçırma, kuyruk sokumu, bel ve kalça ağrıları, pelvik ağrı, fıtık ve daha başka sağlık sorunlarına tıbbi destek sağlamaktayız. Bir rehabilitasyon merkezi olarak beklentilerinizden çok daha fazlasını bulabileceğiniz hizmetlerimizle sizlerin huzurundayız. Sektörümüzde önemli bir talebe karşılık vermekteyiz.

Sizlerin salığını önceleyen bir anlayışla ticari kaygıdan uzak hizmetler sunmaktayız. Verdiğimiz danışmanlık hizmetleriyle daha sağlam adımlar atmanıza yardımcı olmaktayız. Sizlerin sağlıklı ve memnun bir şekilde ayrılmanız için nitelikli hizmetlerimizi istifadenize sunmaktayız. Uzman desteğiyle sizlere sunduğumuz hizmetlerimizi uygun fiyatlarla sunmaktayız. Bize ulaşmanız için aradaki mali engelleri kaldırıyoruz. Kaliteli e profesyonel hizmetleri makul fiyatlarla bulabileceğiniz güvenilir bir adres olarak hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR