• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fizyoterapist Galip Yalvaç

Adres :

- Ankara » Mamak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Galip Yalvaç

E-Posta Adresi :

galipyalvac@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 431 98 60

Ankara / Yenimahalle de bulunan Fizyoterapist merkezimizi yakından tanımak adına bizleri ziyaret edebilirsiniz. Almış olduğum eğitim ve tecrübe ile birlikte müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına her tedavi yöntemini en iyi şekilde uyguluyoruz. Sizlerin sağlığı için en kaliteli tedavi yöntemleri uyguluyor ve son teknoloji cihazları kullanıyoruz.

Günlük hayatımızda oturma şeklimiz, yatış pozisyonumuz vb durumlar normal karşılanmakta fakat yıllar içerisinde yanlış hayat biçimimiz vücudumuzda bazı sinyaller vermektedir. Kurum olarak uzman fizyoterapiste ihtiyaç duyduğunuzda, tekrar sağlığınıza kavuşabilmeniz adına beklentilerinize uygun hizmet sunuyoruz.

Fizyoterapist, yaralanma, hastalık, doğuştan gelen özür ve diğer durumlardan kaynaklanan ağrı ve fonksiyon bozukluklarında ağrıyı, özrü ölçme ve inceleme yöntemleri belirleyerek, tanıya göre uygun fizik tedavi yöntemi seçen kişiye denir. Fizik tedavi ve rehabilitasyon oldukça geniş hastalık çeşitlerine hitap etmektedir.

Vermiş olduğumuz bazı hizmetler ise boyun ağrısı tedavisi, bel ağrısı tedavisi, manuel terapi, ortopedik rehabilitasyon, boyun fıtığı tedavisi, kuru iğneleme, felç tedavisidir. Hastalarımızı tedavi süresi boyunca yakından takip ediyor, en uygun fizik tedavi yöntemini seçerek, planlama ve uygulamaya geçiyoruz. Kişiye özel egzersiz programları ile bütün hastalarımıza ayrı tedavi süreci belirliyoruz. Alanımızdaki bilimsel gelişmeleri ve yenilikleri takip ederek hastalarımız ile daha etkin iletişim kuruyoruz.

Firma olarak ilkemiz, sunduğumuz sağlık hizmetlerimiz ile tanınırlığımızı arttırarak daha geniş kitlelere ulaşabilmektir. Uygun fiyat garantisi ve ödeme seçenekleri ile sizlere hizmet sunmaktayız.

Ankara yenimahalle uzman fizyoterapist,Ankara yenimahalle fizik tedavi merkezi,Ankara yenimahalle nörölojik rehabilitasyon merkezi,Ankara yenimahalle Ortopedik rehabilitasyon merkezi,Ankara yenimahalle bel ağrısı tedavisi,Ankara yenimahalle boyun ağrısı tedavisi,Ankara yenimahalle bel fıtığı tedavisi,Ankara yenimahalle boyun fıtığı tedavisi,Ankara yenimahalle felç tedavisi yapan yerler,Ankara yenimahalle kuru iğneleme tedavisi,Ankara yenimahalle manuel terapi merkezi,yenimahalle uzman fizyoterapist,yenimahalle fizik tedavi merkezi,yenimahalle nörölojik rehabilitasyon merkezi,yenimahalle Ortopedik rehabilitasyon merkezi,yenimahalle bel ağrısı tedavisi,yenimahalle boyun ağrısı tedavisi,yenimahalle bel fıtığı tedavisi,yenimahalle boyun fıtığı tedavisi,yenimahalle felç tedavisi yapan yerler,yenimahalle kuru iğneleme tedavisi,yenimahalle manuel terapi merkezi vb. alanda hizmet vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR