• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fizyoterapist Hakan Uykun

Adres :

- Kahramanmaraş » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakan Uykun

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 760 53 65

Daha sağlıklı, daha mutlu ve geleceğe daha emin adımlarla yürümeniz için fizyolojik rahatsızlıklarınıza çözüm sunan Fizyoterapist Hakan Uykun birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden birisidir. Fizik tedavi işlemleri, alanında tecrübeli ve deneyimli fizyoterapistler tarafından planlanarak yapılması gereken, insan sağlığı açısından son derece önemli muayene teknikleridir. Kahramanmaraş hizmet ve sağlık sektörü alanında sayısız yenilikleri sizlerle buluşturan ve sıkıntılarınızın çözüm noktası olan tedavi merkezimiz, danışanlarının referans ve memnuniyetleri ile her geçen gün farkını ortaya koymaya devam etmektedir.

Katlanılmaz boyun ağrılarınıza deneyimli ekibi ve son teknoloji cihazları yardımıyla analizler yaparak çareler üreten terapi merkezimiz, tüm ağrılarınıza kalıcı çözümler sunmaktadır. Kahramanmaraş il merkezinde sizlere hizmetler sunduğumuz özel rehabilitasyon alanıyla, en iyi sağlık seçeneklerini misafirlerimizle buluşturuyoruz. Cinsel terapi hizmetlerimiz kapsamında, erken boşalma, sertleşme bozukluğu, prostat problemleri ve kabızlık gibi konularda tedavilerinizi gerçekleştirerek, daha mutlu yarınlara uyanmanız adına gayret ediyoruz.

İşini severek yapan tecrübeli ekibimiz, bel ağrısı, boyun ağrısı, prostat fıtığı, idrar kaçırma, skolyoz terapisi ve bel fıtığı gibi birçok konuda, deneyimli ekibiyle sizlere yardımcı olmaktadır. İdrar kanalı sorunları, omurga eğriliği problemleri ve sinir sıkışması konularında eşsiz hizmetler alabileceğiniz Fizyoterapist Hakan Uykun kliniği olarak, Kahramanmaraş ve çevre illerden tüm hastalarımıza yardımcı oluyoruz. Güler yüzlü ve çözüm odaklı anlayışımızla siz değerli danışanlarımıza, sağlık alanındaki son teknoloji gelişmelerle hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Fizyoterapist Hakan Uykun olarak hizmetlerimizle sağlıklı günlerinize köprü olmaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR