• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fizyoterapist Muhammed Enes Arıca

Adres :

- Yalova » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammed Enes Arıca

E-Posta Adresi :

enesar5666@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 662 12 45

Günlük hayatımızda zaman geçirdiğimiz mobilyalar, yatak ev arabamızda oturma şeklimiz yıllar içerisinde vücudumuzda ağrı ve benzeri durumları ortaya çıkarabilmektedir. Kullandığımız ürünleri sağlam ve kaliteli olmasına dikkat etmeliyiz. Gerekli olduğunda kendimiz bel yastığı, boyun yastığı tarzında destekleyici yan maddeleri kullanabiliriz.

Yalova / merkez de bulanan Fizyoterapist merkezimize siz değerli müşterilerimizi bekleriz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda sağlıklı yaşam biçimi oluşturmak adına sizleri davet ediyoruz. Yılların verdiği deneyim ve alanından mezun arkadaşlarımız ile çalışmanın verdiği güven bizleri bir adım öne taşımaktadır.

Fizyoterapist dendiğinde akıllarda net bir cevap oluşmamıştır. Herhangi bir yaralanma, hastalık ve yaşlanma durumunda hareket kaybı veya durumu yaşayabiliriz. Bu gibi durumlarda doktorunuzun teşhis koymasının ardından, fizyoterapi programını planlayan kişiye fizyoterapist denir. Eklem hareketleri, kasların kuvvetliliği, vücudun esnekliği, denge ve koordinasyon sorunlarında kişinin sosyal yaşam düzeni göz önünde bulundurularak tedavi programı uygulanır. Bu tedavi sürecinde Fizyoterapistler iyileşme sürecinin takibini gerçekleştirirler.

Firmamızda standartlara uygun ekipmanlarımız ile uzman çalışanlarımız ile sizlere hizmet garantisi sunuyoruz. Var olan bütün fiziksel sorunlarınızın giderilmesi ve azaltılması hususunda yardımcı oluyoruz. Sizleri bilgilendirerek tedavinizi en sağlam adımlarla ilerletiyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgiye sahip olmak isterseniz telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz iletişim adresimizden bizleri ziyaret edebilir, bilgi edinme konusunda yardımcı olabiliriz. Fizyoterapist Muhammed Enes Arıca’ yı tercih ettiğiniz için şimdiden çok teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR