• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fofo Ocakbaşı

Adres :

Siteler Mah. 9 Eylül Cad. No: 11/4 İzmir » Aliağa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ufuk Oktay

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

oktayufuk@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 616 10 47

Whatsapp 2:

0 (533) 346 81 63

Yeme, içme ve eğlence adına sunduğu kaliteli hizmetlerle, farkını kanıtlayan Fofo Ocakbaşı isimli firmamız birmilyonnokta.com üyesi olmakla övünç duymaktadır. En kaliteli aşçıların lezzetleriyle, sizi adeta yemek yemiyor da, başka bir dünyada geziyormuşçasına hissettirmek adına çalışmaktayız.

İzmir Aliağa’da hizmet vermekte olan firmamız İzmir restaurant sektöründe en çok tercih edilenlerdendir. Kebap adına iddialı olmamızla beraber kalitemizle farkımızı konuşturmaktayız. Aliağa’daki en meşhur kebap salonlarından biri olmakla övünmekte ve kalitemizle bunu kanıtlamaktayız. Alo paket servislerimizle her türlü kebap siparişinizi kapınıza kadar ulaştırmaktayız.

Firmamızda isteğinize bağlı olarak, ızgara yapıp sunduğumuz Adana ve Urfa kebap çeşitlerimiz bulunmaktadır. Ocak başı restaurant olmamızdan ötürü, isterseniz kendinizde pişirebilirsiniz. Aynı şekilde eğer tercih ederseniz, çeşitli alkollü içecek servislerimizde bünyemizde mevcuttur. Aliağa’daki en yakın meze evi olmakla da övünen firmamız, size damağınıza layık her tür meze çeşitlerini tatma imkanı sunmaktadır. Alo paket servislerimizle kebabın yanında isterseniz paket meze siparişi de verebilirsiniz.

Restaurant sektörünün yön verenlerinden biri olan firmamız, isteklerinizi karşılamak ve size daha iyi hizmet vermek adına kendini sürekli geliştirmektedir. Özenle seçip getirttiğimiz etlerle, size en temiz ve kaliteli kebap hizmetini sunmak adına çalışmaktayız. Müşteri memnuniyeti önceliğimizle beraber sizi sizden daha çok düşüneceğimize dair bize güvenebilirsiniz. Aileniz ve sizin için buradayız. Ailenizle hoş bir akşam geçirmeniz adına çalışan, güler yüzlü ve işbirlikçi personellerimizle akşamlarınızın vazgeçilmezi olacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR