• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fordlar Oto

Adres :

Karacaoğlan Mah. Yasemin Cad. No: 68/3 ( Mercimekler Petrol Arkası ) Adana » Yüreğir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Yıldırım

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

assassin_murat@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 585 21 06

Birmilyonnokta.com üyesi olan Fordlar Oto, Adana’da hizmet veriyor. Otomobiller birçok avantajı sürücülere sunuyor. Bu avantajlar sayesinde her geçen gün trafiğe çıkan araç sayısı artıyor. Sürücüler kullandığı otomobillere değer veriyor. Otomobiller belirli aralıklarda bakıma ihtiyaç duyuyor. Otomobillerin bakıma ihtiyaç duyması halinde oto servisleri hizmet veriyor. Bizler de Adana’da bulunan oto servis firması olarak bakım hizmeti veriyoruz.

Adana oto servis ve tamirhane sektöründe firma olarak uzun yıllar çalışmalar gerçekleştirdik. Değerli müşterilerimiz için en doğru çalışmaları yaparak yüksek müşteri memnuniyeti sağlamayı başarıyoruz. Müşterilerimizin yaşadığı problemi anlayarak kısa sürede çözüm sunuyoruz. Tam donanımlı firmamızda yüksek kaliteye sahip malzemeler kullanıyoruz. Bu sayede işimizi özenle ve dikkatle tamamlıyor, herhangi bir aksilik yaşanmadan hizmet veriyoruz.

Yüreğir’de farklı markalar tarafından üretilen birçok araba modeli kullanılıyor. Alanında uzman ekibimiz ise bu araba modelleri için tamir, bakım ve onarım hizmeti veriyor. Firma olarak son teknoloji cihazlar kullanıyoruz. Kullandığımız cihazlar sayesinde araçların kısa sürede arıza tespitini yapıyoruz.

Bilgisayarlı cihazlar yardımıyla aracın arızası neredeyse tespit ediyor, kısa sürede arıza onarımı yapıyoruz. Araçlar için geniş kapsamlı tamir, bakım ve onarım çalışmaları yapıyoruz. Aynı zamanda ihtiyaç doğrultusunda parça değişimi yapıyoruz. Kullandığımız tüm parçalar orijinal olduğu için herhangi bir sorun yaşanmıyor. Bilgi ve birikim sahibi ekibimizle kaliteli, doğru, güvenilir çalışmalarımızı uygun fiyat aralığında ücretlendirerek hizmet veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR