• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Forestkids International Preschool

Adres :

Zekeriyaköy 12. Cadde No: 67 İstanbul » Sarıyer

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

zekeriyakoykidsinternational@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 272 34 76

İstanbul Sarıyer’de bulunan Forestkids International Preschool birmilyonnokta.com üyesidir. Eğitim bireysel olduğu kadar toplumsal olarak da hayati öneme sahiptir. Bugün çocukların zihinsel gelişimlerinin büyük oranda okulöncesi dönemde oluştuğu bilimsel bir gerçektir. Bu yüzden ailelerin anaokulu eğitimine azami derecede önem vermeleri, çocuklarını en iyi eğitim kurumları ve eğitmenlerle tanıştırmaları gerekmektedir. Anaokulumuzla bizler bütün bunları sizler adına sağlıyoruz.

İstanbul eğitim sektörünün lider kurumlarından birisi olarak geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza en az sizler kadar değer veriyoruz. Onların her şeyin en iyisini, en güzelini hak ettiklerini düşünüyoruz. Bu yüzden her yönüyle modern eğitim esaslarına göre hazırlanmış bir okul ile karşınıza çıkıyoruz. Çocuklarımızın yaşlarına ve müfredata uygun materyallerle donatılmış, güvenliği üst düzey olan ve onların sağlığına zararsız ekipmanlara sahip bir ortam sunuyoruz.

Çocuklar oyun ister. Fakat doğru oyunlar oynadıkları taktirde hem eğlenebilir hem öğrenebilirler. Bunun için dünya genelinde başarısı kanıtlanmış pek çok okul öncesi eğitim metodu vardır. Bunlar uygun ortamlarda, çocukların özel durumları da dikkate alınarak hayata geçirildiğinde başarıya ulaşmak son derece kolaydır. Kurumumuzda çocuklarımızın hem eğlenmelerini hem öğrenmelerini sağlıyor, doğa ile iç içe bir ortamda hem kendilerini hem tabiatı keşfetmelerini sağlıyoruz.

Her birisi alanında eğitimli, deneyimli, pedagojik formasyon sahibi, işini severek yapan bir eğitmen kadrosuyla çalışıyoruz ve yabancı dil destekli, reggi emilia yaklaşımlı, bölgemizin en çok tercih edilen anaokulu olmaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler