• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Freezone Paragliding

Adres :

Avcılar Mahallesi İsali Caddesi No: 10-a Nevşehir Nevşehir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sefa Aydınoğlu

E-Posta Adresi :

info@freezoneparagliding.com

Whatsapp 1:

0 (541) 374 71 93

Whatsapp 2:

0 (541) 374 71 93
Freezone Paragliding olarak kapadokya spor aktiviteleri parkı,kapadokya Paragliding, kapadokya Paragliding sporu, kapadokya Yamaç Paraşütü, kapadokya turu, kapadokya turları, kapadokya tur fiyatları, kapadokya günübirlik turlar, kapadokya Yamaç Paraşütü fiyatları, kapadokya balon turu, kapadokya extreme sporlar alanlarda profesyonel olarak hizmete devam etmekteyiz.

İlk kurulduğumuz günden bugüne gelmemizde payı çok büyük olan kurucu ekibimizin yanı sıra bugüne kadar yöneticilik yapmış olan deneyimli ekibimiz ve hali hazırda firmamız bünyesinde faaliyet gösteren tüm teknik personelimizle birlikte büyük bir aile olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her birinin çalışma ortamından duyduğu memnuniyetten emin olacak şekilde yürüttüğümüz faaliyetlerin karşılığını siz müşterilerimizin olumlu görüşleri ile alıyoruz.

Sektörünün yerel düzeyde alanında ilk firmalarından biri olma gururunu yaşayan firmamız yıllar sonra kazandığı deneyimlerle öncü bir firma olarak diğer firmaları ve sektörü de yönlendiren bir firma haline gelmiştir. Teknolojinin sağladığı imkanlar ölçüsünde hizmetlerimizi daha verimli, daha uygun fiyatlı sunabilmemizi sağlayacak tüm uygulamaları faaliyetlerimiz içine entegre ederek siz müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Kalite ve hizmet standartlarını her geçen gün artırmaya devam eden bir firma olarak modern uygulamaların satın almaya sağladığı tüm kolaylıkları sizlerle buluşturuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR