• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fuar Otomotiv

Adres :

Yenisanayi Sitesi Sanayi Meydanı İş Bankası Yanı Fuar Otomotiv Nevşehir Merkez Nevşehir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Özkütük

E-Posta Adresi :

fuaroto.omer@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 672 00 13

Whatsapp 2:

0 (539) 672 00 13

Fuar Otomotiv; Mercedes, BMW, Skoda, Seat, Toyota, Honda, Volkswagen, Ford, Opel, Renault, Hyundai, Fiat, Kia ve daha onlarca otomobil marka ve modellerinin satışı ve yedek parça hizmetleri konusunda sizlere hizmet veriyor. Nevşehir Merkez’de bulunan firmamız, ikinci el oto alım ve satım işlemleriniz konusunda sizlere yardımcı oluyor. Uygun fiyatlı otomobil satışı ve aracınıza özel tamir bakım merkezi ile diğer firmalar arasından sıyrılan kurumumuz, alanında ve galericilik sektöründe rakipsiz olmanın gururunu ve heyecanını yaşıyor.

Otomobil alım ve satım, yedek parça satışı, otomobil tamiri ve araç bakımı gibi hizmetlerinin yanı sıra 7 gün 24 saat oto acil yol yardımı ile de hizmet veren firmamız, kaliteyi uygun fiyata sağlayarak müşterilerine hizmet etmeye devam ediyor. Tecrübeli ve alanında uzman ustalar ve güvenilir satış elemanlarımızla otomobilinize sanki kendi aracımızmış gibi muamele ediyor, büyük bir titizlik ve özveriyle ürünlerimizi ve teknik hizmetlerimizi siz kıymetli ve saygıdeğer müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz. Sizlerin olumlu ve olumsuz yorumları ışığından kendimizi geliştiriyor ve daha yüksek hizmet standartlarına çıkmaya çaba sarf ediyoruz.

Genç ve azimli çalışan kadromuz ve dinamik teknik ekibimizle tek arzumuz, sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmektir. Bu hizmetleri de kalite standartları çerçevesinde en uygun fiyata ve en güvenilir biçimde yapmayı kendine düstur ve ilke edinmiş firmamız, Nevşehir Merkez Oto Galeri şubemiz ile hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR