• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Furkan Koltuk Yıkama ve Petek Temizliği

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi Şehit Habil Bahadır Sokak No: 36 Reyhanlı/hatay Hatay » Reyhanlı

Sektör :

Yetkili Kişi :

İhsan Naimioğlu

E-Posta Adresi :

inykrt@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 428 00 31

Whatsapp 2:

0 (533) 428 00 31

Koltuklarınızda veya yataklarınıza çıkaramadığınız lekeler varsa, eşyalarınızın yıkanma ve temizlenme zamanı geldiyse, sizlerin de bunu yapacak vakti veya gücü yoksa işte devreye Furkan Koltuk Yıkama ve Petek Temizliği giriyor. Adresinize gelerek ev ve iş yerleriniz için ihtiyacınız olan temizliği tüm kalitesiyle sizlere sunuyoruz. Yapığımız özenli ve dikkatli çalışmalar sonucunda Hatay temizlik sektöründe önde gelen isimlerden olmayı başarıyoruz. Sizler de şehrimizde firmamızı tercih ederek bu kaliteye ortak olabilirsiniz.

Koltuklarınız, yataklarınız ve petekleriniz düzenli olarak profesyonel ekipler tarafından temizlenmelidir. Aksi takdirde ömründen kısaltabilirsiniz. Eğer koltuklarınızın, yataklarınızın ve peteklerinizin temizliğini firmamıza yaptırırsanız daha verimli sonuçlar alırsınız. Kullandığımız cihazlar ve temizlik ürünlerimiz sayesinde sizlere kaliteli, güvenilir ve garantili hizmet veriyoruz. Ekibimizle gerçekleştirdiğimiz bu uygulamalarımızı adresinize gelerek yapıyoruz.

İçinize sinmeyecek bir durum söz konusu olduğu zaman uygulamalarımızı inceleyebilirsiniz. Böylelikle kalitemize ortak olmuş olursunuz. Firmamızda görev alan ekibimiz yeniliğe açık bireylerden oluşmaktadır. Yenilikçi kişiliğimiz sayesinde bu sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ediyoruz. Bu yenilikler doğrultusunda kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Sizler için kesin çözümlü ve güvenilir temizlik çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.

Çalışkan, azimli ve hızlı özelliğe sahip ekibimizle çalışmalarımızı kısa sürelerde tamamlıyoruz. Bu sayede değerli müşterilerimizin ve firmamızın zamanından tasarruf etmiş oluyoruz. Çalışmalarımızı gerçekleştirirken güler yüzlü, samimi, dürüst, işine ve çevresine karşı saygısını koruyan bireylerle hizmet vermeye özen gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR