• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fuska Su Fatih

Adres :

Ali Kuşcu Mah. Hafızpaşa Sokak 53/a İstanbul » Fatih

Sektör :

Yetkili Kişi :

Enes Tunçay

E-Posta Adresi :

tuncayenes@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 333 10 80

Doğal kaynak suyu sektöründeki 17 yıllık deneyimi ve tecrübesi ile Türkiye’ nin en geniş doal kaynak suyu rezervlerine sahip olan Fuska, ulusal ve uluslararası pazarda yer almaktadır. Suyun değeri, kalitesinin yanı sıra hammaddeye olan yakınlığı ile de ölçülür. Ankara ve İstanbul gibi iki büyük şehir yakınında bulunan tesislerimiz, el değmeden ve çevresel faktörlerden etkilenmeden dolum yapılmaktadır.

Fuska Su Fatih olarak, İstanbul/ Fatih’ te müşterilerimize daima kaliteli ve hızlı hizmetler sunuyoruz. Yaygın dağıtım kanalları ve personel sayımız ile sizlere siparişlerinizi en hızlı şekilde ulaştıran firmamız hız kesmeden yolunda sağlam adımlarla ilerlemektedir. Damacana sularımız tesislerimizden firmamıza geldiğinde soğuk hava depomuzdan gün ışığı görmeden, ilk günkü tazeliği ile saklanmaktadır. Değerleri ve kalitesi düzenli olarak takip edilen Fuska Su, sizlerden gelen olumlu geri dönüşler ile sağlam adımlar ile yolunda ilerlemektedir. Müşterilerimiz ile aramızda kurduğumuz saygı ve güven çerçevesi daha geniş kitlelere ulaşmamıza destek olmaktadır.

Firma olarak amacımız, kaliteli hizmetimizi arttırıcı araştırma ve geliştirme faaliyetlerinde bulunmak, sektörde büyük oyunculardan biri olabilecek seviyeye gelmek, her zaman güvenilir ve tercih edilir olmak, tüm çalışanlarımıza huzurlu ve güvenli bir çalışma ortamı hazırlamak, personellerimizin farkındalığını arttırmak, iş sağlığı ve güvenliği hakkındaki yönetmeliklere ayak uydurmaktır.

Profesyonel personellerimiz ile sektörel ihtiyaçları doğru algılayarak, müşterilerimizin taleplerini anında yerine getirmek firmamızın görevleri arasındadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR