• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gamze Ateşalp Beauty

Adres :

Konutkent Mah. 3035. Cad. No: 68 Hayran Kule Kat: 3 Daire: 11 Yaşamkent ( Kule Evo Arkasındayız ) Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gamze Ateşalp

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

gamzeatesalp@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 287 15 17

Ankara Çankaya’da hizmet veren Gamze Ateşalp Beauty salonumuz birmilyonnokta.com üyesi işyerlerindendir. Güzellik ve kişisel bakım bütün kadınların en temel ihtiyaçlarındandır. Her kadın daha güzel ve daha bakımlı olmayı hak eder. Bunun için birtakım uygulamaları kendisi yapabilse de kimilerinde ya da bazı özel anlarda profesyonel destek alınmalıdır. Salonumuzda bizler tam da bunu yapıyor, sizleri hayallerinizdeki görünüme kavuşturmak adına her zaman destek sağlıyoruz.

Ankara güzellik merkezi sektörünün liderlerinden birisi olarak her birisi alanında yetişmiş, eğitimlerini tamamlamış, zevkli dokunuşlara ve yeteneklere sahip bir ekiple çalışıyoruz. Ekibimiz sizi en iyi şekilde anlamakta, ihtiyaçlarınızı tespit etmekte ve talepleriniz doğrultusunda hayata geçirmekten geri durmamaktadır. Burada her şey sizin için ve memnuniyetiniz her şeyin üzerinde.

Kişisel bakım ve güzellik alanında her sezon yenilikler oluyor ve moda çok hızlı değişiyor. Bu yüzden şıklığınızı, zarafetinizi yansıtabilmek için en güncel dokunuşlara sahip olmanız gerekiyor. Bu sayede ihtiyaçlarınızı daha rahat karşılayabilir, kombinlerinizi daha rahat yapabilirsiniz. Bizler dinamik yapımızla sektörü yakından izliyor, kişisel bakım modasının son trendlerini en hızlı şekilde salonumuzda uygulamaya geçiriyoruz.

Kalite standartlarınız en üst seviyede tuttuğumuz Gamze Ateşalp Beauty salonumuzda her zaman en iyi markaların en çok tercih edilen ve en yeni ürünlerini kullanıyoruz. Akne tedavisi, medikal el ayak bakımı, manikür, pedikür ve çok daha fazlasıyla hem sağlıklı hem estetik bir cilde sahip olmanızı sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler