• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gamzenin Elinden

Adres :

- İzmir » Tire

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gamze Koyuncuoğlu

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (507) 599 17 59

Gamzenin Elinden firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmektedir. Günlük yaşamda birçok insanın yemeyi sevdiği şeylerin başımda tatlılar gelir. Çok geniş bir tercih imkanı sunan tatlılar insanlar için vazgeçilmezdir. Bizimde İzmir pasta ve pastane alanında hizmet veren firmamız Gamzenin Elinden olarak sizlere tatlı çeşitleri ile birlikte çok geniş bir ürün menüsü sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmetler çok büyük bir çeşitlilik göstermektedir. Bu çeşitliliğin yanında hizmetlerimiz birçoğu müşteri odaklı olup sizlerin isteklerine uygun şekilde hazırlanmaktadır.

Geniş ürün yelpazemizin yanında sizlere farklı hizmetlerde sunmaktayız. Bu hizmetlerden en önemlide özel günleriniz için kişiye özel olarak hazırlayabildiğimiz ürünlerdir. Kişiye özel hazırladığımız ürünlerin tamamı sizlerin istekleri üzerine olup en uygun şekilde hazırlamaktadır. Sizlere sunduğumuz hizmetlerin tamamı hijyen kurallarına katı bir şekilde uyan çalışanlarımız tarafından hazırlamaktadır. Yine ürünlerimizde kullandığımız malzemelerin tamamı alanında profesyonel olan çalışanlarımız tarafından dikkatlice en iyisi olacak şekilde seçmekteyiz. Böylelikle hem sizlerin sağlını korumakta hem de memnun bir şekilde güzel zaman geçirmenizi sağlamaktayız.

Alo paket servisimiz ile birlikte de sizlerin özel siparişlerini alabilmekte ve hazırlandıktan sonra da yine istediğiniz noktaya kadar getirebilmekteyiz. Sizde sunduğumuz çeşitli hizmetlerden yararlanmak ve bizi tercih etmek istiyorsanız bize irtibat yollarımızdan ulaşabilirsiniz ya da bizzat firmamızı ziyaret edilebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR