• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Garipçe Fatma Ablanın Tezgahı

Adres :

İstanbul Sarıyer Garipçe Köyü İstanbul » Sarıyer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatma Abla

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (542) 441 33 38

Whatsapp 2:

0 (542) 441 33 38

Sağlıksız, doğal olmayan ve hormonlu gıdalardan bıkmış şehirli insanlar artık doğal ürünlere eğilim göstermektedir. Sadece doğal olduğunu vadeden değil gerçekten doğal olan ürünlerin peşinde ve onları bulmak amacındadırlar. Ancak insanların hasret kaldığı bu doğal ürünler kolay bulunabilir değildir. İşte biz bu noktada insanlara yıllarca arzu ettikleri doğal ürünleri kendilerine sunuyoruz.

Doğal ve taze gıdaları, son derece hijyenik bir ortamda hazırlayıp siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Çilek, karadut, mürdüm eriği, vişne, şeftali, süt reçeli gibi reçeller, pancar, dut, kara üzüm, karadut gibi pekmezler, bin bir çeşit turşular, kuşburnu marmelatı, kızılcık marmelatı, kahvaltılık soslar, fındık ezmesi, fıstık ezmesi, damla sakızı, tahin gibi neredeyse aklınıza gelebilecek her gıda ürünleri bizde mevcuttur. Bu doğal gıdalar sayesinde kahvaltılarınıza taze tatlar, öğlen ve akşam yemeklerinize farklı lezzetler katabileceksiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma şeklimiz sayesinde sizlere doğal bir lezzet şöleni sunuyoruz. İstanbul alışveriş alanında doğal ürünler söz konusu olduğunda en önde gelen tercihlerden biri olmamızın sebebi kaliteli hizmet anlayışımızdır.

Uzun yıllar boyunca el emeği ve üstün kalite odaklı olarak hazırlanan ürünlerimizle sizlerin yanında olduk. Aldığımız güze geri dönüşleri devam ettirmek ve aynı kalitede hizmet vermeye devam etmek bizim daimî amacımızdır. Ayrıca ismimizi daha çok insana duyurmak ve gittikçe yaygınlaşmak en öncelikli hedefimizdir. Bizi tercih ettiğiniz ve sevdiğiniz için sizlere sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR