• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gazette Gazetesi

Adres :

Reşatbey Mahallesi Gazipaşa Bulvarı Baltalı Apt. No: 11/3 Adana Adana » Seyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatma İnci Gül

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@gazette.com.tr

Adana basın yayın sektöründe hizmet veren Gazette Gazetesi ile gündemden ve hayattan haberiniz olması için yazıyoruz. Güçlü kalemi olan yazarlarımız günlük olarak siz değerli halkımızın haberi olması gereken her şeyi gazetemizde haber yapıyoruz. Sağlıktan ekonomiye, spordan kültür sanata, magazinden siyasete, astrolojiden asayişe hemen her konuda bilgilendirme ve aynı zamanda entelektüel bir özellik kazandırmaya yönelik haberlerimizi yazıyoruz.

Yazıyoruz çünkü gündemden, Türkiye’den halkımızın bilgisi olması ve doğru kararlar vermesi için yakaladığımız her şeyi gazetemizde yansıtıyoruz. Online olarak hizmet veren gazetemizin Facebook ve Twitter gibi sosyal platformlardaki hesaplarımız ile hizmet veriyoruz. Son dakika haberleri ile an be an gelişmeleri takip edebilirsiniz. Adana ilimizin yerel gazetesi olması münasebetiyle ilimiz için yapılan yatırım ve halka verilen hizmetleri sayfamızdan öğrenerek sizde verilen hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Adana ilinde ikamet etmiyorsunuz ama ülkemizin güneyinde nasıl gelişmeler oluyor haberiniz olsun istiyorsanız haberlerimizi takip edebilirsiniz.

Gazetemiz basın ve yayın alanında göstermiş olduğu özveriyle hazırladığı ve servis ettiği haberleri taze ve günceldir. İlimize yapılan yatırımlardan ve yurtdışı ilişkilerinden bahsedilen ekonomi sayfamızla güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca ihale sayfasından kamu kurum ve kuruluşlarında açılan ihale haberlerini takip ederek iş takibi yapabilirsiniz. İnsan kaynakları sayfasından ise Türkiye genelindeki üniversitelerdeki istihdam olanaklarına bakabilirsiniz.

İnternet sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edin her şeyden haberiniz olsun!

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR