• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gaziantep Sofrası Kebapçı Cevdet Usta

Adres :

Düden Başı Mah. Güneş Cad. No: 44 Antalya » Kepez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cevdet Annaç

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (552) 694 07 27

Beslenme günlük yaşamınızı, performansınızı, genel sağlık durumunuzu yakından etkileyen bir faktördür. Hayatınızda bu denli önemli bir yere sahip olan beslenmeyi kaliteli, doyurucu, sağlıklı yiyecekler ile gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Tercih edeceğiniz yiyeceklerin içerisinde et var ise etin taze olması, temiz bir şekilde hazırlanması, doğru pişirme tekniklerinin gerçekleştirilmiş olması son derece önemlidir. Tercih edeceğiniz firmanın ürünlerinde bu kalitenin mevcut olması profesyonel bir hizmetin ve iyi bir mutfak ekibinin göstergesidir.

Antalya restaurant alanında hizmet veren firmamızda çeşitli kebap, ızgara, pirzola, kuzu şiş gibi et ürünlerini güven ile tüketebilirsiniz. Kullandığımız etler üst düzey kalitededir ve ortaya koyduğumuz yiyecekler en kaliteli ürünler ile yılların tecrübesinin harmanlanmış halidir. Memnuniyetinizi ön planda tutan firmamızda üst düzey nitelikte hizmet görürsünüz. Sağlığınızı korumak adına sunduğumuz tüm yiyeceklerde hazırlık aşamasından pazarlama aşamasına kadar hijyen ve sanitasyon kurallarını titizlik ile uygularız.

Firmamızda geçireceğiniz öğünlerinizi enfes bir tatlı ile taçlandırmak isterseniz tadı ile damağınızı, görüntüsü ile gözlerinizi büyüleyecek künefelerimizi tercih edebilirsiniz. ortaya koyduğumuz tüm yiyeceklerde ön plana çıkan hijyen ve kalite ile Kepez’de size en kebapçı olarak hizmet veriyoruz. Kepez’de kebap nerede yenir sorusuna cevap olarak gösterilmemiz sağladığımız memnuniyetin ve sergilediğimiz kalitenin göstergesidir. Sizler de en leziz kebap, pirzola, kuzu şiş ürünlerini hijyenik, güvenilir bir mekanda tüketmek istiyorsanız firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirisiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR