• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gebze Kitap Sarayı

Adres :

İnönü Mah. 1941 Sokak No: 18 Gebze/kocaeli Kocaeli » Gebze

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şeref Durmaz

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (535) 495 99 76

Whatsapp 2:

0 (535) 495 99 76

Kocaeli’nin Gebze ilçesinde faaliyet göstermekte olan Gebze Kitap Sarayı olarak bizler Kocaeli alışveriş sektöründe hem eğlenceli bir şekilde vakit geçirmeyi hem de kültürel aktivitelerin rahatlıkla yapılabileceği bir ortamı sizlerin karşısına çıkararak dilediğiniz şekilde vakit geçirebileceğiniz bir ortamı sizlerle buluşturuyoruz. Temel olarak kitap satışı hizmeti verdiğimiz faaliyetlerimizde kendimiz için belirlemiş olduğumuz amaçlar doğrultusunda sizlere en hızlı ve güvenilir şekilde hizmet vermeyi sürdürüyoruz. Çok sayıda ürün çeşidi ile birlikte hızla büyüyen bir firma olarak sizlere destek verirken kitap satışında da farklı anlayışları sektöre hakim ettirecek bir anlayışla hizmet verme çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.

Sadece kitap alanında değil sektörel anlamda alışveriş konusundaki tüm değişimleri yakından takip eden Gebze Kitap Sarayı olarak bizler gelişen ve değişen teknolojiyle uyum içerisinde olan pek çok yeniliği de bir arada sizlerin karşısına çıkarabiliyoruz.

Alışveriş sektörüne kitap satışları konusunda yön veren bir firma olarak bizler Gebzelileri en iyi şekilde ağırlamak için her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermemizi sağlayacak olan güncellemeleri de firmamız bünyesinde yapmaya devam ediyoruz. Toplu kitap alımlarından tekli kitap alımlarına kadar tüm alışverişlerinizde kitap sahibi olmanızı kolaylaştıracak olan satış alternatifleri ile sizlere ödemelerde de büyük kolaylıklar sağlıyoruz. Kitap sektöründe maliyetler giderek artmasına bağlı olarak yükselen fiyatlar karşısında siz müşterilerimize en iyi fiyat politikalarıyla ulaşmaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR