• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Geçer Pen İnşaat

Adres :

Kültür Mah. D-100 Karayolu Üzeri No: 333 ( Hamidiye Cami Karşısı ) Düzce » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Geçer - Sefa Geçer

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

gecer_pen1@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 429 98 94

Cam balkon alanında başarılı çalışmaları olan Geçer Pen İnşaat birmilyonnokta.com un üyesidir. Düzce cam dekorasyon firmaları arasında firmamız öncü konumdadır. Firmamızın; alüminyum doğrama, pvc tamir ve bakımı, korkuluk sistemleri, pvc kapı ve pencere sistemleri, cam balkonlar gibi hizmetleri bulunmaktadır. Özellikle cam balkon çeşitleriyle adından övgüyle bahsedilen firma olmamız tesadüf değildir. Sürgülü cam balkon, ısı yalıtımlı cam balkon, katlanır cam balkonlar, kış bahçeleri, teraslar cam balkon alanında verdiğimiz hizmetler arasındadır.

Son yıllarda hemen herkesin evlerine yaptırdığı cam balkonlar ve kış bahçeleri çok yoğun ilgi görmektedir. Firmamızın ürettiği kış bahçeleri ısı yalıtımlı, açılabilir çatı, her camı açabileceğiniz modeller hem çok şık hem de kullanışlıdır. Kış bahçeleri genellikle teraslarda ve müstakil evlerde tercih edilmektedir. Cam balkonlar; katlanır kolay açılıp kapanan camlarla yapılan, kaliteli fitillerle soğuğu geçirmeyen cinstendir.

Firmamızın yaptığı tüm işlerin garantisini vermekteyiz. Satış sonrasında da siz değerli müşterilerimizin her zaman yanınızdayız. Ürünlerimizi üretirken kullandığımız tüm malzemeler, alüminyum ve aksesuarlar birinci kalitedir. Ürünlerimizi kullanırken yaşadığımız herhangi bir sorunda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yenilikleri takip eden firmamız her yeni modeli firmamızda uygulamaktadır. Çalışanlarımız işlerinde tecrübeli, uzman ve tam donanımlı kişilerdir. Firmamız ürünlerini müşterilerimize sunarken uygun fiyatlarla yüzünüzü güldürmeyi hedeflemektedir. İstediğiniz hizmeti istediğiniz zamanda teslim etmek üzere hızlı üretim ve kaliteli hizmet prensinden ödün vermeden çalışmalarımız sürdürmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR