• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gedik Enerji Elektrik Tesisat

Adres :

Çumra Konya Konya » Çumra

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nuh Gedik

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (536) 635 18 17

Konya’da elektronik sektöründe hizmette bulunan firmalardan biri olan Gedik Enerji Elektrik Tesisat birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden biridir. Elektronik sektöründe faaliyette bulunan firmaların tüm hizmetlerine azami özeni göstermeleri gerekmektedir. Çünkü bu hizmetler, diğer sektörlerdeki hizmetler gibi değil, herhangi bir hatanın sonucu önemli kayıplara sebep olabilir. Bundan dolayı firma bünyesinde yer alan ekiplerin işlerinde önemli deneyimlere ve teknik ve detay bilgilere sahip olmaları gerekmektedir.

Gedik Enerji Elektrik Tesisat isimli firmamız, hassas çalışmalarıyla sektörde hizmet vermektedir. Firmamız bünyesinde alanında deneyimli ve teknik bilgi ve becerilere sahip personeller yer almaktadır. Bu sayede tüm hizmetlerimizi kusursuz bir şekilde yerine getiriyoruz. Sorunu belirleme, hızlı çözüm bulma ve etkin müdahale ile tüm hizmet verdiğimiz alanlarda başarılı sonuçlar ortaya koyuyoruz. Hizmetlerimiz arasında elektrik tesisat işlemleri, uydu ve güvenlik kamerası montaj ve kurulumu ve TV tamiratı bulunmaktadır. Tüm işlemleri profesyonel ekibimiz en kaliteli ekipmanlarla gerçekleştirmektedir. Böylece sorun çıkma ihtimalini sıfıra indirgiyoruz. Siz de elektrik tesisatınız ve diğer elektronik işlemlerinizde bizi arayarak problemin hızlı ve başarılı bir şekilde çözülmesine tanık olabilirsiniz.

Konya elektronik sektöründe faaliyette bulunan firmamız, tüm personelleriyle size hizmet vermekten memnuniyet duymaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu tüm elektronik işlemleri sorunsuz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirerek sorunların tekrarlamamasını ve oluşabilecek kazaları önlüyoruz. Bize iletişim bilgilerimizden ulaşarak elektrik ve elektronik sorunlarla ilgili yardım alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR