• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gelenbe Mesire Alanı

Adres :

Gelenbe Mahallesi Aydın » Buharkent(Çubukdağı)

Sektör :

Yetkili Kişi :

Rahmi Morgül

E-Posta Adresi :

[email protected]

Gelenbe Mesire Alanı olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Aydın restoran sektöründe hizmet veren Gelenbe Mesire alanı olarak size hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetler çok çeşitlidir. Verdiğimiz hizmetlerden birisi kendin pişir kendin ye seçeneğidir. Bu tercihinizle ailenizle veya arkadaşlarınızla piknik yapabilir, eğlenebilir ve unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

Diğer hizmetimiz ise doğum günü gibi kişiye özel etkinliklerinizi mesire alanımızda kutlayabilir ve organizasyonlar planlayabilirsiniz. Ya da arkadaşlarınızla toplu kahvaltı etkinliği düzenleyebilirsiniz. Yine bir diğer hizmetimiz ise toplu yemekler planlayabilirsiniz. Siz müşterilerimizin memnuniyeti için tüm planlarımızı yapmakta ve herhangi bir aksilik çıkmayacak şekilde çalışmaktayız.

Siz müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok büyük bir önem arz etmektedir. Bu sebeple çalışma arkadaşlarımızı çalıştığımız iş alanı ile ilgili eğitimi almış, deneyimli, çalışkan ve özverili insanlardan seçmiş bulunmaktayız. Yine siz müşterilerimizin memnun olması için en uygun fiyat politikası ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Siz müşterilerimizin gününü en iyi şekilde geçirmesi ve yakınlarıyla beraber unutulmaz anılar yaşamasını sağlamak için çalışmaktayız.

Verdiğimiz hizmetler siz müşterilerimizin memnuniyeti için dünya standartlarında bir hizmet politikasını benimsemiş ve bu doğrultuda hizmet vermekte ve bu yoldan asla çıkmamaktadır. Hizmetlerimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken telefon ya da diğer yollar ile bize ulaşıp bilgi ve randevu almaktır. Bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınıza eminiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR