• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Genç Su Temizlik

Adres :

Çarşıbaşı Mahallesi Nalbantlarbaşı Caddesi No: 21/a Merkez/sivas Sivas » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Genç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

emrahreis58@outlook.com.tr

Whatsapp 1:

0 (539) 616 65 68

Whatsapp 2:

0 (539) 616 65 68

Yaşamımızın temel ihtiyaçları arasında beslenme ve su tüketimi hayati bir öneme sahiptir. İnsan vücudunun yapısının büyük bir çoğunluğu sudan oluşmaktadır. Bu yüzden su olmadan insan yaşayamaz. Ancak tüketimini ve kullanımını yaptığımız sular zamanla kirlenmekte ve temizlenmesi gerekmektedir. Genç Su Temizlik olarak bizler sizlere bu hizmetleri sunmaktayız.

Genç Su Temizlik Sivas ilinin merkezinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğumuz günden bugüne kadar vermiş olduğumuz kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri neticesinde Sivas tesisat ve bakım onarım sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi ve gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İşletmemizde sizlere kirlenmiş olan doğalgaz peteklerinin temizlik hizmetini, ev içi su tesisat borularınız içlerinde meydana gelen kirlenme ve yenilenmesi gereken tesisat hatlarının bakımını bizler sağlamaktayız. Bu hizmetlerimizi alanında uzman, uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş, tecrübeli ve güler yülü çalışanlarımız ile sağlamaktayız. Hizmetlerimizde son teknoloji cihazları kullanarak daha hızlı sonuçlar almaktayız. Gönül rahatlığı ile işletmemizden hizmet alabilirsiniz.

Eğer sizlerin de evlerinde kullanılan tesisatlarının bakımında uzun bir zaman geçti ve yeniden bakım yaptırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. İletişim adreslerimizden bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Genç Su Temizlik olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyar sizleri de işletmemize bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR