• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Genç Yapı İzmit

Adres :

- Kocaeli » İzmit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakan Genç - Recep Genç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

gencnazdar@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 676 65 14

Whatsapp 2:

0 (537) 214 51 62

Whatsapp 3:

0 (553) 292 98 55

İzmit’te yapı inşaat sektöründe hizmet veren Genç Yapı isimli firmamız birmilyonnokta.com üyesidir. Evleri, ofisleri, iş yerlerini daha kullanışlı hale getiren, bu alanların daha uzun süreli kullanımına imkan sağlayan ve estetik açıdan da bu alanları daha ferah birer alana dönüştüren laminat parke, geniş renk skalası sayesinde her mekana ve her tarza uyum sağlayabilmektedir. Genç Yapı olarak hizmet verdiğimiz İzmit yapı inşaat sektörümüzde laminat parke döşeme işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizin beğendiği özellik ve renkteki laminat parkeleri profesyonel olarak mekana en uygun şekilde döşemekteyiz.

Sadece laminat parke değil bünyemizde hizmet verdiğimiz;

Mutfak dolabı, İç kapı, Çelik kapı, Pimapen, Petek temizliği, Kombi, Doğalgaz sobası ve Söküm işlemleri hizmetlerimiz ile müşterilerimize yapı inşaat alanlarında ihtiyaçları olabilecek pek çok konuda teknik destek sağlamaktayız.

Alanında uzman kadromuz ve gerekli eğitimleri tamamlamış çalışma arkadaşlarımız ile birlikte garantili, kaliteli ve güvenilir hizmetler sunarken, müşterilerimizin yüksek memnuniyetini kazanmamız sayesinde de sektörümüzde her geçen gün ilerlemeye devam etmekteyiz.

Bünyemizde yukarıda sıralanan hizmetlerin yanı sıra 2.el mobilya satış hizmeti de sunmaktayız. Temiz, kullanıma uygun ve defosuz ürünleri müşterilerimize en uygun fiyat ile satışa sunarak müşterilerimizin eşya ihtiyaçlarını en güvenilir şekilde tamamlamaktayız.

Gerek uzman bilgimiz gerekse de müşteri memnuniyeti olarak benimsediğimiz hizmet anlayışımız ile profesyonel, kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olmak amacıyla da çalışmalarımızı kesintisiz olarak sürdürmeye devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler