• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gezegen Moto Kurye

Adres :

Esenler/istanbul İstanbul » Esenler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Furkan Kartal

E-Posta Adresi :

gezegen.kurye@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 285 88 13

Whatsapp 2:

0 (530) 285 88 13

Whatsapp 3:

0 (545) 285 88 13

Firmamız Gezegen Moto Kurye, İstanbul Esenler ilçesinde Furkan Kartal tarafından önem verdiğiniz gönderilerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde dilediğiniz yere ulaştırmak için kurulmuştur. Firmamız her türden gönderiyi İstanbul’un her yerine keyifle ulaştırabilmektedir.

İstanbul hizmet sektörünün önemli bir parçası olan Gezegen Moto Kurye, gönderilerinizin sizin için olan öneminin bilincinde hareket etmektedir. İstanbul’un bunaltıcı trafiğinde sizlere ekonomik ve hızlı bir çözüm sunan firmamız sizi ve firmanızı trafiğe dayalı gecikmelerden kurtarmaktadır. Bünyemizdeki çalışma arkadaşlarımız hem hızlı hem güvenli hem de gönderiye dikkat edecek şekilde ulaştırmaya dikkat etmektedirler. Firmamız Gezegen Moto Kurye, gönderilerinizi gönderilecek adrese ve kişiye zamanında bizzat elden ulaştırmaktadır.

Günümüzde İstanbul’un trafik şartlarında kargo şirketleriyle gönderimlerde gecikmeler ve birtakım problemler gerçekleşebilmektedir. Ayrıca gönderilerin gönderilen adrese zamanında ulaşmadığı da olabilmektedir. Gezegen Moto Kurye bünyesindeki çalışma arkadaşlarımız çalışma alanlarına hakimdir. Firmamızın motorları büyük kargo araçlarına kıyasla trafikte arabaların geçemeyeceği zor ve dar alanlardan kolayca geçerek trafikte daha kolay ilerlemektedir. Bu ise bizim gibi Moto Kurye firmalarına hızlı bir ulaşım fırsatı sağlamaktadır.

Firmamız Gezegen Moto Kurye olarak bizler müşterilerimize güler yüzlü bir hizmet sunuyoruz. Gönderilerinizin sizin için arz ettiği önemi ve gerekliliğini bilerek buna göre işimizi büyük bir hassasiyetle yapıyoruz. Müşterilerimizin kendilerini önemli hissetmesi Gezegen Moto Kurye için çok önemlidir. İşini hızlı ve güvenli bir şekilde yapan bir firma olarak gönderilerinizi taşımaya hazırız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR