• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Giresun Güven Mühendislik & Motors

Adres :

Hacımiktat Mah. Suat Akgün Sokak No: 85/a Giresun » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Onay - Oğuzhan Onay

E-Posta Adresi :

giresunguvenmuh.28@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 141 22 28

Whatsapp 2:

0 (544) 341 22 28

Whatsapp 3:

0 (552) 454 22 28

Whatsapp 4:

0 (535) 315 25 89

Birbirinden farklı pek çok hizmeti bünyesinde barındıran Giresun Güven Mühendislik & Motors birmilyonnokta.com un üyesidir. Giresun hizmet sektörüne aynı anda çok farklı hizmetlerle giren firmamız müşterilerimize bu hizmetleri sunmaktan gurur duymaktadır. Firmamız oto yıkama, iç ve dış temizlik, seramik kaplama, pasta cila, jant ve far temizleme hizmetleri sunmaktadır. Öte yandan; petek ve kombi temizliği, kombi satışı da yapmaktadır. Banyolarınız için; çeşit çeşit duşa kabinler, banyo dolapları, klozet takımları ve musluk başlığı satışı da yapılmaktadır. Bunların yanında merkezi sistem kalorifer kazanları, genleşme tankları ve sobalar da satmaktayız.

Firma olarak hedefimiz müşteri memnuniyetini ve güvenini sağlamaktır. Tüm Giresun ili içinde çok geniş bir müşteri kitlemiz ve hızlı bir servis ağımız vardır. Yıllardır aynı sektörde yer alan firmamız müşteri devamlılığını da sağlamıştır. Her ayrı iş için firmamızda farklı uzmanlıkta personeller çalışmaktadır. İşlerinde deneyimli olan personellerimiz çözüm odaklı yaklaşımları ile müşterilerimizin ihtiyacını anlar ve hızlı çözümler üretirler.

Sektörde öncü konumda olan firmamız yenilikçi yaklaşımlarıyla müşterilerimizin beğendiği ürünleri tedarik etmekte ve satışa sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin övgüsünü kazanan firmamız başarılarını her gün daha çok arttırarak ilerlemeye devam etmektedir. Uygulamakta olduğumuz uygun fiyat politikamız müşterilerimizin bizi seçmesinde etken olan nedenlerden biridir. Firma olarak gösterdiğimiz istikrar ve başarılarımızla sektörde aranan isim olmak adına gayretle çalışmalarımıza devem etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR