• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Global Et ve Tavuk Dünyası

Adres :

Adalet Mahallesi Karadeniz Caddesi No: 47/8 Samsun » İlkadım

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mücahit Uzun

E-Posta Adresi :

mucahituzun46@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 202 86 55

Whatsapp 2:

0 (545) 251 96 07

Türkiye’nin en fazla üyesi olan ticari veri tabanı olan birmilyonnokta.com platformunun üyelerinden olan Global Et ve Tavuk Dünyası Samsun alışveriş sektöründe müşterilerine kırmızı ve beyaz et tedariği alanında hizmet vermektedir. Protein tüketiminin insan sağlığı üzerindeki öneminin uzun yıllardır bilinmesi, geleneksel olarak da çok fazla tüketilen bu gıdalara olan ilginin de artmasına sebep olmuştur.

Lakin, geleneksel hayvancılığın da yerini endüstriyel hayvancılığa bırakmasıyla, hayvanların genel sağlıklarında artış sağlansa da kullanılan yem ve ilaçlar yüzünde özellikle beyaz et kaynağı olan tavuklarda olumsuz anlamda büyük lezzet değişimleri gözlenmeye başlanmıştır. Bundan dolayı birçok insan et almak için büyük marketler yerine, özellikle kendi hayvanlarını yetiştiren veya ufak üreticilerle çalışan kasapları tercih etmeye başlamıştır.

Özenle bakılan ve sadece besinden ibaret olmayan, yemlerle beslenen hayvanların etleri, büyük çiftliklerde yetiştirilenlerden daha lezzetli olurken, tavuklarda da kullanılan antibiyotik gibi ilaçların azalması büyümelerini yavaşlatırken, etlerinin de çok daha lezzetli olmasını sağlamaktadır. Müşterilerine sunacağı etleri ve et ürünlerini seçerken tüm bunları dikkate alan Global Et ve Tavuk Dünyası, sadece sağlıklı ve lezzetli olduğundan emin olduğu ürünleri satışa çıkarmaktadır.

Müşterilerine farklı ürünler sunan işletme tavuk, kuzu, dana etinin yanında her türlü şarküteri ürününün de bulunabileceği, aynı zamanda taze yumurta satışının da gerçekleştirildiği Samsun’daki en kaliteli işletmelerden biridir. İlkadım ilçesinde müşterilerine hizmet veren işletme, özel soslarla hazırlanmış tavuk, şiş ve köfte seçeneklerinin de satışını gerçekleştirmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler