• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Global Isı Sistemleri

Adres :

İstiklal Mahallesi Cemal Yeşilyurt Caddesi No : 60/a Samsun » Tekkeköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kenan Gül

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (537) 497 98 70

Samsun ilimizde kurulmuş olan ve hizmet sunmaya devam eden Global Isı Sistemleri isimli kaliteli ve güvenilir hizmet sahibi firmamız da birmilyonnokta.com üyesi olarak bu yolda ilerlemeye karar vermiş bulunmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ve hizmet sunmaya devam eden firmamız, kendini her geçen gün geliştirip büyütmeye devam ediyor. Sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmetten ötürü oldukça rehavet görmekte olan firmamız, bu sektörün en çok tercih edilen tek ismi olma şerefini de kimseye kaptırmıyor. Kurulduğu günden bu yana sayısız başarı imzasını atmış olan değerli firmamız, ısı sistemleri konusunda bu sektörün en iyi hizmet veren tek firmasıdır.

Samsun tesisat ve bakım onarım, uygun fiyata kaliteli bir hizmet sunan tek firma olarak yedi yirmi dört saat aralıksız hizmetinizdedir. Firmamız sıfırdan tesisat kurulumu veya eskimiş tesisatı onarıma hizmeti sunmaktadır. Her hizmetinde kaliteli ve marka olan ürünler kullanarak kalıcı çözüm olmayı hedefleyen firmamız, sizleri tesisat sorunundan Temelli kurtarıyor. Bir defa tamir ettiğimiz veya kurmuş olduğumuz tesisatın bir daha hiçbir şekilde arıza vermediğini ve son derece uzun ömürlü olduğunu iddia ediyor, sizleri de bu iddiayı deneyimleme davet ediyoruz.

Sosyal medya hesabımız üzerinden bizleri takip edebilir ve geçmiş hizmetlerimize anında ulaşabilirsiniz. Ulaşarak detaylı bilgi alabilir veya fiyat sorabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmakta olan değerli firmamız, her hizmetinde kalitesini konuşturarak bu sektörde hizmet vermekte olan diğer firmalara fark atmaya devam ediyor. Eşi benzeri olmayan firmamızdan hala hizmet almadınız mı?

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR