• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Glory Burger Pizza

Adres :

Cevatpaşa Mah. Ziveriye Sok. No: 33/c Çanakkale » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Görkem Merkit

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 949 59 17

Whatsapp 2:

0 (545) 949 54 80

Glory Burger Pizza olarak birçok gıda ürününün birleşimini büyük bir uyum içinde sağlıyor ve bu uyumun ağız tadınıza uygunluğunu da hiçbir zaman göz ardı etmeyerek birmilyonnokta.com üyesi olarak sizlere kaliteli hizmetin tam olarak kendisini sunuyoruz. İlk tattığınız an ve o an düşündüğünüz şeyler her zaman doğru olan çıkarımlardır. Çünkü ilk anda lezzetli ve kaliteli olan ürün kendini çok belli eder ve sizde o lezzete bir tutulma yaşasınız.

Çanakkale fast food alanında yenilik katan bir üslup sergilemek istiyoruz ve bu yenilikçiliğimizi ise her zaman sürdürmek adına büyük çabalar sarf ediyoruz. Yaptığımız işin gereklilikleri içerisinde ortamın temizliği oldukça önemli bir konu olarak gün yüzüne çıkıyor. Çünkü steril bir ortamda yapılmayan ürünler her zaman can sıkıcı bir lezzet ortaya çıkartır ve ondan da önemlisi sağlığa yönelik büyük sorunlar oluşturur.

Dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda ne yaptığımızı oldukça iyi biliyoruz ve bu bilinçli yürüyüşün getirisini sizlere yansıtmak adına me gerekiyorsa günden güne daha kuvvetli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bizimle irtibata geçerek ürünlerimizin stoku hakkında bilgi alıp hemen hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz ve memnun kalan kişilerin oluşturduğu bu büyük çemberde sizler de daima yer alabilirsiniz. Her siparişiniz bizim için esin kaynağı olacaktır ve daha azimli bir hale getirme konusunda büyük artılar kazanmamızı sağlayacaktır diye düşünüyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR