• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gödek Bakkal

Adres :

Yaylakent Köyü No: 1/c Zile / Tokat Tokat » Zile

Sektör :

Yetkili Kişi :

Dursun Gödek-mert Ali Gödek

E-Posta Adresi :

martgodek2016@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 388 77 08

Whatsapp 2:

0 (535) 388 77 08

Gödek Bakkal olarak Tokat Zile’de faaliyetlerimize devam ediyoruz. Uzun yılların bilgi birikimi ve tecrübesini her geçen gün daha yukarıya taşıyor, her şeyin en iyisine layık olan müşterilerimizi hak ettikleri hizmet standartlarıyla buluşturuyoruz. Kalitenin ve güvenin merkezi olan işletmemiz ile bölge halkımızın zihnindeki bakkal anlayışını yeni baştan yaratıyor, bütün alışılagelmiş uygulamaları yıkarak yerine apayrı bir bakkal konsepti kuruyoruz.

Tokat hizmet sektöründe yola çıktığımız ilk günden bu yana yoğun ilgi görüyor, müşterilerimizi özledikleri bakkal anlayışıyla buluşturuyoruz. Güler yüzlü, güven veren, uygun fiyatlı çözümlerimiz ile benzersiz uygulamalara imza atıyoruz. Sürekli zenginleşerek gelişen sektör içinde işletme olarak kendimizi daima yenileme başarısı gösteriyor, çağdaş uygulamaları bölgemizde en hızlı kullanan işletme olarak öne çıkıyoruz.

İşletme olarak müşteri memnuniyetini ayrıcalık veriyor, müşterilerimizi işletmemizin en önemli paydaşı olarak kabul ediyoruz. Bu yüzden ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit ediyor, taleplerini ve isteklerini hassasiyetle değerlendirmeye alıyor ve en doğru zamanda, tam da istendiği gibi çözümleri üretiyoruz. Personel kalitesine büyük önem veriyor, her bir çalışanımızın özveriyle ve büyük bir heyecanla çalışmaları için çaba sarf ediyoruz. Personellerimizin seçiminde her birinin tecrübesini, deneyimini, uzmanlığını öncelik kabul ediyor, dinamik yapılarıyla kendilerini sürekli geliştirmelerini, en son yeniliklerden haberdar olmalarını sağlıyoruz. 7 gün, 24 saat açık tekelci market olarak hizmet veriyor, telefonla alkol siparişi kabul ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR