• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gök Oto Lastik & Lastik Yuvası

Adres :

Atatürk Mah. 2257 Sk. No: 1 / A Esenyurt / İstanbul İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Okan Cem Gök

E-Posta Adresi :

okancemgok@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 052 32 65

Whatsapp 2:

0 (532) 363 57 41

Whatsapp 3:

0 (531) 480 76 41

Aracınızla trafiğe çıktığınız zaman güvenilir bir yolculuk yapmak istiyorsanız öncelikle lastiğinizi doğru seçmeli ve kaliteli lastik kullanmalısınız. Eğer yanlış lastik seçimi yaparsanız ve kalitesi düşük lastikler kullanırsanız hem kaza yapabilirsiniz hem de yolda kalabilirsiniz. Elbette ki kaza yapma ve yolda kalma durumu her zaman karşınıza çıkabilir. Fakat gerekli önlemleri almazsanız kaza yapma ve yolda kalma olasılığınız ekstra artacaktır. Eğer doğru ve kaliteli lastiği nasıl seçeceğinizi bilmiyorsanız İstanbul oto lastik ve jant sektöründe firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Yılların bilgi ve birikimiyle hizmet vermeye devam eden firmamızda önceliğimiz müşteri güvenliği oluyor. Firmamızı tercih eden değerli müşterilerimizin can ve mal güvenliğini korumak, kaliteli ve doğru lastiklerle hizmet vermek adına çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Yıllar önce merakla başlayan meslek hayatımızda birçok çalışmayı başarıyla tamamladık. Değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda kalite standartları içerisinde hizmet veriyoruz. Aracınızın marka ve modeli fark etmiyor. Aracınızın İstanbul Esenyurt Oto Lastik Servisi,İstanbul Esenyurt Oto Lastik Tamircisi,İstanbul Esenyurt Oto Lastik Satışı,İstanbul Esenyurt Yerinde Lastik Tamiri,İstanbul Esenyurt Yerinde Akü Değişimi,İstanbul Esenyurt Çıkma Lastik Satışı,İstanbul Esenyurt Oto Lastik Tamiri,İstanbul Esenyurt En Yakın Oto Lastik,İstanbul Esenyurt Madeni Yağ Satışı,İstanbul Esenyurt Çıkma Laktik Satışı, yapıyoruz. Her zaman yüksek kaliteye sahip lastikleri kullanarak hizmet veriyoruz.

Hizmet verdiğimiz sektörde bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da en iyi çalışmaları gerçekleştirmek istiyoruz. Bu doğrultuda sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ediyoruz ve bu yenilikleri firmamızda uyguluyoruz. Biz, işimizi özenle ve dikkatle yapıyoruz. Sizler de aracınız için doğru ve kaliteli lastik ihtiyacını firmamızdan karşılayabilir, hayatınızı güvence altına alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR