• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gökçebey Ogansia

Adres :

İstasyon Mah. Dere Sokak No: 11/a Zonguldak » Gökçebey

Sektör :

Yetkili Kişi :

Atike Bozkurt - Aytekin Bozkurt

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

aytekinbozkurt@mynet.com

Whatsapp 1:

0 (546) 512 31 77

Whatsapp 2:

0 (555) 676 76 44

Zonguldak/ Gökçebey de müşterilerimizin talepleri doğrultusunda Ogansia mağazamızın açılışı yaptık. Ürün çeşitliliğimiz ile bütün ev ve yaşam ihtiyaçlarınız karşılayacak Ogansia , siz değerli müşterilerimizde bağımlılık yapacaktır. Ürün içerikleri insan sağlığına zararlı olmayan maddeler ile üretilmiştir.

Ogansia dan siz değerli müşterilerimize kısaca tanıtmak isterim. Kaliteli ve zengin ürün yelpazesi ile kısa sürede gıda, kozmetik ve temizlik ürünleri sektöründe birinciliye aday gösterilmiştir. Ogansia ürünleri aile şirketi olan Ogannatural Bitkisel Sağlık ürünleri Ltd. Şti. nin deneyimli kadrosu ve ileri teknolojileriyle donatılmış tesislerinde üretilmiştir. Tüm ürünlerimiz uluslararası standartla uygundur. Yüksek kaliteli ürünler modern cihazlarla donatılmış laboratuvarımızda gerçekleşen kalite kontrol müşterilerin güvenini kazanmıştır.

Geniş ürün yelpazemiz tüm kitleye hitap etmektedir. Temizlik ürünleri, gıda takviyesi, kahve çeşitleri, parfüm çeşitleri, kronik hastalıklarında tedavi yöntemi, kilo kontrolü, bitkisel kahve çeşitleri ve daha fazlası ile ogansia satış noktamıza sizleri beklemekteyiz. Yeni nesil kazanç noktası Gökçebey Ogansia, sadece müşterimiz değil kendinize ait kazanç sağlamak isteyen birçok kişiye hitap etmektedir. Ogansiaya duyulan güven ve saygı bizleri diğer firmalardan bir üst seviyeye taşımıştır. Bilgilendirilmek ve Ogansia hakkındaki sorularınız için bizlere iletişim adresimizden ve telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Zonguldak ve çevresinde tanınan ve güven duyulan bir firma olmak bizleri gururlandırmaktadır. Hayatta hiçbir şey için geç değildir. Mağazamıza ziyaretlerinizi bekleriz. Sizlerle ilgilenmek bizleri mutlu edecektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR