• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gökhan Onaran Yüzme ( Pendik Yüzme Kursu )

Adres :

Kaynarca Mahallesi Erol Kaya Caddesi No: 204, 34890 İstanbul » Pendik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gökhan Onaran

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (507) 392 51 44

Gökhan Onaran Yüzme ( Pendik Yüzme Kursu ) isimli firmamız, spor sektöründe hizmet vermekte olan bir firma olup, birmilyonnokta.com ailesinin bir üyesidir. Herkesin rutin olarak bir sporu yapmaya ihtiyacı vardır. Sporun çok çeşitli dalları vardır. Yüzme de bu spor dallarından biri olup, herkese iyi gelen, fiziksel olarak esnemeye yardımcı olan, kilo kontrolü sağlayan, stres seviyesini düşürmeyi sağlayan ve kasları güçlendiren önemli bir spordur. İşte bu noktada biz, sizler için birebir özel yüzme dersi vererek hizmet sağlıyoruz. Hem yüzme sporunu sizlere sevdiriyor, hem de ileri seviyede öğrenmenizi sağlıyoruz.

Hem çocuklar için hem de yetişkinler için, her yaş grubu için birebir özel yüzme dersi veriyoruz. Yüzerek hem spor yapmanızı hem de eğlenmenizi sağlıyoruz. Üstelik bu eğlenceli yüzme derslerini, kapalı havuzda oldukça ekonomik fiyatlar karşılığında veriyoruz. Yüzme dersini, profesyonel antrenörlerimiz eşliğinde sizlere sağlıyor, yüzme sporunu uzman seviyesinde öğrenmeniz için titizlikle çalışıyoruz.

İstanbul spor sektöründe hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yüzme derslerini sağlamaktadır. Sizlerin memnuniyetini sağlamak en birincil hedefimizdir. Sizler de profesyonel yüzme eğitimi almak için gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilirsiniz. Misyonumuz, bu sektörde en kaliteli hizmeti en ekonomik ücretlere sizlere sunarak beğeninizi sağlamaktır. Uykunuzun düzenli olmasını sağlayan, kalp sağlığını destekleyen, enerji atmanızı sağlayan bu sporu, ileri seviyede öğrenmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR