• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Göktürk Fuska Su Bayii

Adres :

Göktürk Merkez Mah. Göktürk Cad. No: 64/a İstanbul » Eyüp

Sektör :

Yetkili Kişi :

Caner Koçum

E-Posta Adresi :

canerrkocum@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 459 92 00

Birmilyonnokta.com üyesi olan firmamız Göktürk Fuska Su Bayii, geniş kapsamlı hizmet vermektedir. Su, canlıların yaşamını sürdürebilmesi için gereklidir. İnsanlar sağlıklı bir yaşam için sağlığa uygun su tüketmelidir. Günümüz koşullarında ise sağlığa uygun su tüketimi oldukça zordur. Ev ve işyerleri gibi kullanım alanlarında musluk suları pek fazla tercih edilmemektedir. İnsanlar musluk suyu içemediği için hazır suları tercih etmeye başlamıştır. Hazır sular ise belirli bir fiyat üzerinden satışa sunulmaktadır.

Hazır su tüketimine olan ilgi ve istek giderek artış gösteriyor. İnsanlar hazır sular sayesinde sağlığa uygun su tüketebiliyor. Fakat hazır sular belirli bir fiyat üzerinden satışa sunuluyor. İnsanlar sağlığa uygun su tercihi yaparken uygun fiyatlı suları tercih etmeye özen gösteriyor. Firma olarak İstanbul hizmet sektöründe uygun fiyatlı su satışı yapıyoruz. Sağlığa uygun, içilebilir sularımızı sipariş doğrultusunda hazırlıyor ve adrese teslim ediyoruz. Aynı zamanda alınan su siparişleri direk firmamızdan da temin edilebiliyor. 330 ml ile başlayan su şişelerimiz 15 litreye kadar farklı boylarda satışa sunuluyor.

Doğal kaynak suyu olan Fuska, 1.3 düşük sodyum değeriyle ve 7.5 PH değeriyle tercih ediliyor. Sağlığa uygun sularımız kolay içilebiliyor. Fuska suları toplu sipariş ile adrese teslim edilebiliyor. Sizler de su ihtiyacınızı karşılamak için firmamızla iletişime geçebilir, ihtiyacınız olan miktarda su siparişini verebilirsiniz. Sağlıklı, kaliteli ve uygun fiyatlı su için tercihinizi Fuska ile yapabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR