• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gold Spa

Adres :

İstiklal Mah. 908. Sok. No: 16 Samsun » Atakum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Güler Kanat

E-Posta Adresi :

goldspahamamm@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 362 62 22

Whatsapp 2:

0 (535) 366 88 44

Gold Spa, hizmet kalitesi ile müşterilerinden sürekli olarak tam puan alan seçkin ve başarılı işletmeleri bir araya getiren dijital işletme veri tabanı birmilyonnokta.com platformunun en aktif üyelerinden biri olarak Samsun hamam sauna ve masaj salonu alanında müşterilerine hizmet vermektedir. Dünya çapında farklı kültürlerde kadim bir geçmişi olan masaj ve hamam kültürü, yalnızca fiziksel rahatlama değil, zihinsel ve fiziksel rahatlama da sağlayan, oldukça dinlendirici aktivitelerdir. Başta spor olmak üzere, farklı yaralanmalarda, doku ve kas ağrılarında masajın tedavi edici etkisi çok uzun yıllardır kullanılmaktadır.

Ülkemizde hamam olarak adlandırılan, batı medeniyetlerinde ufak farklılıklarla saunaya dönüşen sıcak ve nemli hava odaları da insan vücudu üzerinde birçok olumlu etki yaratmaktadır. Rahatlatıcı etkisi masajla yarışan hamam ve sauna, aynı zamanda doku ve kasların yumuşamasına, gözeneklerin açılarak daha rahat terlenmesine, terlemeyle toksinlerin atılmasına ve daha birçok konuda insan vücuduna yardımcı olmaktadır.

Kültürümüzde bulunan köklü hamam kültürünü yaşatan Gold Spa, müşterilerine eski zamanların hamam tecrübelerini yaşatmak için geleneksel yöntemlerin yanında günümüz teknolojisinden de faydalanıyor. Normal banyo ve duşla sağlanamayan kişisel temizlik ve rahatlamayı sunan hamamda en önemli konu olan tellaklar, elbette Gold Spa tarafından da öncelikli konular arasında yer alıyor. Tıpkı masözler gibi özel eğitimlerden geçen tellaklar, mesleklerini profesyonel bir biçimde yürütmektedirler. Samsun’un en güzide bölgelerinden Atakum’da müşterilerine hizmet veren Gold Spa, kaliteli hizmeti ile sağlık ve hijyeni bir arada müşterine kapılarını açmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR