• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gold Tobacco Shop

Adres :

Çekmeköy Hamidiye Mah. Hamidiye Cad. No: 55 A İstanbul » Çekmeköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mert Ekemen

E-Posta Adresi :

yusuf_hyraz@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (543) 881 31 73

Tütün ve tütün ürünleri 15.yy’a kadar eski dünya olarak tanımlanan Avrupa, Asya ve Afrika ülkelerinde bilinmiyordu. Ana vatanı Kuzey Amerika kıtası olan tütün, coğrafi keşiflerle önce Avrupa’ya gelmiş, oradan da Asya ve Avrupa’ya yayılmıştır. İlk zamanlar çiğnenerek tüketilen tütün, zaman içerisinde ülkemizde çok yaygın bir kullanım şekli olan Nargile’ye, ardından da sigara ve daha pahalı bir tüketim şekli olan Puro’ya evrilmiştir.

Günümüzde tütün ülkemizde tarımı yapılan ürünlerden olup, özellikle Adıyaman çevresi yapılan tütün üretimiyle tüm dünyada adından söz ettirmektedir.

Alkol tüketimi kültürümüze Göktürkler zamanında girmiş zaman içerisinde coğrafyanın da etkisiyle tercihlerde büyük değişimler yaşanmıştır. Anadolu’da artan arpa üretimi zaman içerisinde bira üretiminin de artmasına sebep olmuştur. Günümüzde ülkemizde üretilen yerel markalar dünyanın birçok ülkesinde tanınmakta ve sevilerek tüketilmektedir.

Biz Gold Tobacco Shop olarak müşterilerimize her zaman sertifikalı ve türünün en kaliteli alkol ve tütün ürünlerini sunmak amacıyla Çekmeköy alışveriş sektöründe yer aldık. Her türlü alkol ürününün yanında kuruyemiş, cips gibi kuru mezelerinde satışlarını yapıyoruz. Yasaların izin verdiği saatler arasında alkol satışı yapan işletmemiz, evlere servis hizmeti de sunuyor.

Kaçak ve sahte ürünlerin maalesef çok yaygın olduğu bu sektörde müşterilerimize sadece resmi tedarikçilerden temin ettiğimiz ürünleri müşterilere sunarak, yaşanabilecek sağlık sorunlarının önüne geçmek adına müşterilerimize tecrübeli ve güler yüzlü personelimizle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR