• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Goldhand Kuaför

Adres :

Çankaya Yıldız Evler Mah. 722. Cad. 16/a Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Eroğlu

E-Posta Adresi :

goldhandkuafor2@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 331 03 88

Merkezimiz; Ankara kuaförlük sektöründe hizmet vermek üzere sektöre kapılarını açmıştır. Sektöre kapılarımızı açtığımız günden bugüne kadar siz değerli müşterilerimize uyguladığımız kuaförlük ve kişisel bakım hizmetleri ile adımızdan övgü ile bahsettirdik. Gelin başı ve nişan başı modellerinde en çok tercih edilen merkezlerinden biri olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Merkezimizde uzman bir kadro ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Her biri kendi alanında deneyimli ve Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikaya sahip çalışma kadromuz siz değerli müşterilerimizin beklenti ve isteklerine göre hareket etmekteyiz. Bununla birlikte gerek ulusal gerekse uluslararası düzeyde sektördeki gelişmeleri ve son trend uygulamaları yakından takip etmekte ve siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Merkezimizde siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmetler iki kategoridedir. Birincisi kuaförlük hizmetlerimizdir. Kuaförlük hizmetlerimiz çatısı altında saç kesim, saç tasarım, mikro kaynak ve saç renklendirme hizmetleri vermekteyiz. Alanında yetkin kadromuz saç tasarım konusunda sizleri bilinçli bir şekilde yönlendirmekte; özel günleriniz için özel tasarımlar ile zevkinize ve kıyafetinize uygun modelleri beğeninize sunmaktadır.

Kişisel bakım alanında ise manikür ve pedikür, kaş tasarımı hizmetleri sunmaktayız. Merkezimizde hijyen konularına en azami ölçüde riayet edilerek sağlığınız önceliğimizdir anlayışımız ile hareket etmekteyiz. Kullandığımız tüm kişisel bakım ürünleri kişiye özel malzemeler olup tek kullanımlıktır.

Güzellik merkezi olarak modern çağın güzellik ve kişisel bakım uygulamalarını siz değerli müşterilerimize sunmayı amaçlıyoruz. Bu amaç ekseninde uzman kadromuz ile birlikte faaliyet alanımızdaki tüm yeniliklerin yakından takipçisiyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR