• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gölge Otomotiv

Adres :

Ergazi Mahallesi 1804. Cadde No: 6/20 (sülün Ticaret Karşı) Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Önder Gölge

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 286 61 85

Ankara Yenimahalle’de birmilyonnokta.com üyesi olarak çalışmalarına devam eden Gölge Otomotiv firmamız kalitesi, güvenilirliği ve uygun fiyat avantajlarıyla yıllardır bölgenin en çok tercih edilen servislerindendir. Bizler araçlarınıza değer veriyoruz. Her bir müşterimizin aracına en az kendileri kadar dikkatli bakıyor, bütün ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamaya çalışıyoruz. Çünkü araçlar can ve mal güvenliğini doğrudan etkilerler. Trafiğe çıkan her araca aynı zamanda canınızı emanet edersiniz ve diğer sürücü ve yayaların canlarından da sorumlusunuzdur. Bu da her aksamının en iyi şekilde çalışıyor olmasını gerektirir.

Ankara oto servis ve tamirhane sektörünün öncülerinden birisi olarak bizler marka ya da modeli fark etmeksizin bütün araçlarınızın tamir, bakım ve onarımlarını sağlıyoruz. Düzenli olarak bütün araçların bakıma ihtiyacı vardır. Bakım yapılarak araçların değişmesi gereken yerleri değiştirilir, yıpranan yerleri yenilenir, onarılması gereken parçaları onarılır. Bakımları aksatılmayan araçların kullanım ömrü uzadığı gibi arıza riski de azalır. Uzman ekibimiz araçlarınızın bakımını en iyi şekilde, en kısa sürede yapmaktadır.

Araçlarınız zaman zaman arızalanabilir ve arızaların mutlaka zaman kaybedilmeden giderilmesi gerekir. Aksi taktirde sorun büyüyüp masraflar artabileceği gibi güvenliğinizi de riske eder. Bu nedenle önce arızanın nedeni bulunmalı, sonra çözüm üretilmelidir. Firma olarak oto şanzıman tamiri, göçük düzeltme, oto koltuk kılıfı satışı, oto aksesuar satışı, direksiyon kılıfı dikimi, yağ bakımı ve çok daha fazlasını en uygun fiyatlarla yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR