• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Göllüdağlılar Geri Dönüşüm

Adres :

Atatürk Mahallesi Yeni Sanayi Sitesi Kırklareli » Lüleburgaz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüdaverdi Şahiner -dilaver Aydın

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (534) 364 82 01

Whatsapp 2:

0 (534) 715 02 79

Kırklareli hurda sektöründe hizmet veren firmamız Göllüdağlılar Geri Dönüşüm birmilyonnokta.com bünyesinde yer alan başarılı firmalar arasında yer almaktadır. Yıllardır bu sektörde bulunmamız sayesinde edinmiş olduğumuz tecrübe ve deneyimlere sizlere en iyi şekilde hizmet veriyoruz.

Hurda alımı ve satımı hizmetimizle, hurdalarınızı ederinden alıp makul fiyatlarda satıyoruz. Hurdalarınızın geri dönüşümünü yaparak tekrar kullanılır hale getiriyoruz. Verdiğimiz hizmetlerle çevre kirliliğini önleyerek işe yaramaz hurdalarınızı değerlendirmiş oluyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyetini çok önemseyerek ihtiyaçları olan hizmeti en iyi şekilde sunmaya çalışıyoruz. Profesyonel çalışanlarımız ve donanımlı araçlarımızla kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.

Teknolojiyi yakından takip ederek her geçen gün büyümeye devam ediyoruz. İşimizi titizlikle yaparak herhangi bir sorun yaşamanıza olanak vermiyoruz. İnşaat yıkım hurdalarınızı alarak da müteahhitlere yardımcı oluyoruz.

Amacımız işe yaramayan hurdaların dönüşümünü yaparak tekrar kullanır hale getirmektir. Bu doğrultuda çalışmalarımızı profesyonel şekilde sürdürüyoruz. Bize ulaşan müşterilerimizin adresine kısa sürede giderek hurdalarını inceleyerek teslim alıyoruz. Yerinizden kalkmanıza bile gerek kalmadan hizmet sunarak zaman kaybetmenizi önlüyoruz.

Siz de bizi tercih ederek kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Elinizde hurda var ise, uygun fiyata hurda satın almak istiyorsanız veya elinizde kalan artık işinize yaramayan hurdalarınızı geri dönüştürmek istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Telefon numaralarımızdan bizi arayarak ve WhatsApp hattımıza yazarak her zaman ulaşabilirsiniz. Dilerseniz de Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde bulunan iş yerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR