• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gönençler Kömür Lojistik

Adres :

Cenkyeri Mahallesi Atatürk Caddesi Manisa » Soma

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Üveys Gönenç

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (552) 613 83 13

Manisa Soma’da kömür tedarik ve perakende satış hizmetleri veren, işinin ehli firmamız Gönençler Kömür Lojistik birmilyonnokta.com sitesinin bir üyesidir. Eski zamanlardan beri ısınmadan, sanayi işlerine, beslenmeden, tarımsal alanlara kadar birçok sektörde kullanılan kömürler, katmanlı ve katı dokusunun yanında, karbon ve yanıcı gazlar bakımından oldukça zengindir. Birçok elementin birleşmesiyle oluşan kömürler, zaman içinde oluşan bitkisel kaynaklı yakıtlardır. Ülkemizin yeraltı kaynaklarından biride hiç kuşku yok ki kömür yakıtıdır.

Ülkenin hemen hemen her bölgesinde olduğu gibi, Manisa ilinde de oldukça fazla kömür yatağı bulunmaktadır. Kömür madeni işletmeleri tarafından çıkartılan bu toprak altı maddelerinin, oldukça geniş bir alıcı kitlesi bulunmaktadır. Her ilde yapılan çalışmalara göre çıkartılan kömürlerin kullanım alanları değişebilmektedir. Kömür madenciliği ve çıkarma işlemleri, Adana Karaisalı, Bolu Mengen, Amasya Merzifon ve Suluova, Nevşehir Gülşehir, Kahramanmaraş Afşin ve Elbistan, Zonguldak, Kütahya Tavşanlı ve Tunçbilek, Sivas Uluçayır ve Divriği gibi birçok farklı il ve ilçede yapılmaktadır. Manisa ilindeyse Eynez, Işıklar ve Soma ilçelerinde faaliyet alanları bulunmaktadır.

Bizde Gönençler Kömür Lojistik olarak, Manisa hizmet sektöründe her türlü kömür işlemlerinizi yerine getiriyoruz. En kaliteli kömürleri sizlere en uygun fiyatlara sunarak, hem hesaplı alışveriş imkânı sunuyor, hem de güvenilir bir hizmet anlayışıyla buluşturuyoruz. Perakende kömür satışı ile birinci kalite kömürü sizlere sunan firmamız, soba ve kalorifer kömürü başta olmak üzere, tüm kömür ihtiyaçlarınızı tedarik ediyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR