• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gopnet Espor

Adres :

Merkez Mahallesipeynirci Çıkmazı No: 43 Gaziosmanpaşa İstanbul » Gaziosmanpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Değirmenci

E-Posta Adresi :

ali.dgmnc@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 308 39 59

Whatsapp 2:

0 (530) 308 39 59

Son yıllarda popülerliği iyiden iyiye artan e-Spor alanında heyecanlı karşılaşmaları takip edebilmeniz ve bu karşılaşmaların aktörlerinden biri de olabilmeniz için Gopnet Espor olarak İstanbul’un Gaziosmanpaşa ilçesinde sizlere benzersiz bir hizmet sunuyoruz. e-Spor alanındaki oyunları en profesyonel ve kusursuz şekilde oynayabileceğiniz e-Spor alanlarımızla kesintisiz bir oyun keyfine varmanızı da mümkün hale getiriyoruz. Önde gelen oyun firmalarına ait olan ve dünyanın pek çok noktasında geniş bir oyuncu kitlesi tarafından oynanan oyunları sizlere sunarak bu alanda kendinizi de gerçekleştirebileceğiniz çalışmaları sizlere sunuyoruz.

e-Spor alanında oynanabilecek oyunları sizlere sunan bir merkez olarak faaliyet gösteren Gopnet Espor olarak bizler e-Spor oyunlarının ve bu kültürün gelişmesiyle birlikte çok daha nitelikli bir hizmeti ortaya koyuyoruz. Sürekli olarak geliştirdiğimiz hizmetlerle birlikte sizlere en iyi e-Spor hizmetini sunabildiğimiz alanlarla eğlence anlayışını e-Spor alanına kaydırmış olan sizler için İstanbul eğlence sektörünün en iyi noktalarından biri olarak karşınıza çıkıyoruz.

Genç ve dinamik ekibimizle birlikte güncel trendleri takip ederek e-Spor alanında ihtiyacınız olabilecek tüm ekipmanları ve donanımları bir arada sağlayabilmenizi de mümkün hale getiriyoruz. Bunun yanı sıra yeni gelişmelerle birlikte oyunlarda meydana gelen güncellemeler ya da yeni oyunların çıkması halinde de en kısa sürede tüm e-Spor karşılaşmalarını en güncel şekilde yapmanızı sağlayacak olan düzenlemeleri sizlerle buluşturuyoruz. E-Spordan eğlenceli bir dünyaya açılan kapıyı bizimle aralayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR