• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gören Sağlık Kabini

Adres :

Parsana Mah. İmran Sok. No: 16b Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Anıl Gören - Ümran Gören

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 796 31 13

Gören Sağlık Kabini adlı firmamız birmilyonnokta.com sitesinin bir üyesidir. Gören Sağlık Kabini Konya sağlık sektöründe hizmet vermekte olup toplum sağlığından mezun olmuş sağlık memuru, ebe ve hemşirelerin açabildiği özel sağlık kurumlarından birisidir. Eve hizmet konusunda kendini ileri düzeye taşımış olan firmamızda tüm sağlık kabinlerinde olduğu gibi serum takma, iğne işlemleri, dikiş atma ve alma, tansiyon ölçümü gibi işlemler de başarıyla yapılmaktadır.

Sağlık kabinlerin önemi en çok basit işlemler için sıra beklemek zorunda kaldığımızda ya da sağlık ocağı veya hastanelere gidemeyecek durumlarda kaldığımızda ortaya çıkar. Eğitimli personelimiz ve kurum için gerekli tüm belgelerimiz ile size güvenilir bir hizmet sözü veriyoruz. Hoşgörülü ve güler yüzlü personelimiz ile sizi rahat ve güvende hissettirmek bizim görevimiz.

Özellikle yaşlı ve engelli bireylerimiz için evde sağlık hizmeti büyük bir kolaylık sağlıyor. Bu yüzden işimizin hastalarımız için öneminin farkındayız ve büyük bir disiplin ile çalışıyoruz. Geri dönütlerimiz olabildiğince hızlı ve personellerimiz sizinle birebir ilgilidir. Bu nedenle bizimle iletişim kurarken hiçbir sıkıntı çekmeyecek, ihtiyacınız olan hizmeti en kısa sürede alacaksınız.

Sağlığın ne kadar önemli olduğunun farkındayız, umarım siz de farkındasınızdır ve sağlığınızı güvenilir ellere teslim edersiniz. Sizin sağlığınız ve memnuniyetiniz bizim öncelikli görevimiz. Size sağlıklı bir hayat sunmak için üzerimize düşen tüm görevi büyük bir özenle yerine getirmeye çalışıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR